Kelių priežiūra vs BC „Bitdefender“ (52:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“

2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 769

Vasario 4 dieną, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje vyko įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „Kelių priežiūra“ ir BC „Bitdefender“. Pastarieji pateikė netikėtą staigmeną ir rezultatu 93:52 (17:24, 19:22, 7:24, 9:23) nušlavė savo oponentus.

Pirmoje pusėje BC „Bitdefender“ pagrindinis ginklas tapo žaidimas du prieš du. Net 11 išprovokuotų pražangų bei 11 Mindaugo Mikalausko taškų leido atitrūkti, vis dėlto taiklūs „Kelių priežūros“ metimai neleido pabėgti. (46:36)

Didieji vargai „Kelių priežiūrai“ prasidėjo 3 kėlinyje. 7 klaidos, 8 asmeninės pražangos, dvigubai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių bei 7 sukrapštyti taškai per kėlinį. Tuo tarpu pagerinę pataikymą varžovai pakilime ir rezultatas jau 43:70.

Nors atrodė jau nebėra kaip padidinti rezultatą, BC „bitdefender“ kėlinį laimi 14 taškų skirtumu ir pasiunčia priešininkus į rūbinę kuo greičiau pamiršti šį vakarą.

Rezultatyviausi žaidėjai :

„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)