Ryterna vs Slepikas Motorsport (79:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 21:45 val., peržiūros: 701

Trečiadienį, vasario 21 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – šeimininkų „Ryterna“ bei svečių „Slepikas Motorsport“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo šeimininkų ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale – 79:76.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai. Pradžioje kėlinio šeimininkų ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perėmė aikštelės svečiai ir trapų pranašumą išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:20. Antrojo kėlinio pradžioje „Slepikas Motorsport“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo septynių taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti rungtynių kontrolę savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje „Ryternai“ ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą, o ketvirtį tritaškiu uždarė D.Špakauskas išvesdamas šeimininkų komandą į priekį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:40.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo „Ryternos“ krepšininkai, kurie netrukus įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet aikštelės svečiai surengė spurtą 9:2 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Šeimininkams pačioje kėlinio pabaigoje buvo pavykę vėl išsiveržti į priekį, bet šįkart kėlinuką tritaškiu su sirena užbaigė A.Lencevičius sugrąžindamas „Slepikas Motorsport“ komandai pirmaujančiųjų vaidmenį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:66. Lemiamo ketvirčio metu niekas per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė labai lygiai ir didesnio pranašumo nei vienai ekipai nepavyko įgyti. Lemiamais momentais svečiai pradėjo rinktis pražangas, o už perdėtas emocijas buvo nubausti ir techninėmis pražangomis, o šeimininkai rinko pigius taškus nuo baudų metimo linijos. „Ryterna“ likus žaisti pusantros minutės išsiveržė į priekį, tačiau netrukus ir svečiai pasižymėjo – 75:76. Pagrindinius pamatus pergalei padėjo M. Giedraičio tritaškis likus žaisti šešioliką sekundžių. Paskutinę ataką savo kišenėje turėjo „Slepikas Motorsport“ ekipa, kuri rengė greitą išpuolį, bet A. Lencevičiaus tritaškis buvo netaiklus ir jiems teko greitai prasižengi. Pergalę galėjęs įtvirtinti A.Milūnas pataikė tik vieną baudą (79:76) ir paliko varžovams penkias sekundes, bet išplėšti pratęsimo ar pergalės jiems nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas – 79:76 (18:20, 23:20, 23:26, 15:10).

Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Slepikas Motorsport“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:13 val.)Treniruočių pobūdžio rungtynėse „Ryterna“ net 75 taškų skirtumu sutriuškino ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:12 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)Nepralaimėjusių komandų dvikovoje „Slepikas Motorsport“ įveikė „Ryterną“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:02 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti visa galva stipresnių Slepikas Motorsport pranašumą (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:47 val.)