Kauno technologijos universitetas vs Pastolinis (73:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Rungtynių pabaigoje „KTU“ palaužė „Pastolinį“ bei ketvirtfinalio serijoje iškovojo pirmą pergalę

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:42 val., peržiūros: 638

Balandžio 15dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Pastolinį“. Serija bus žaidžiama iki dviejų pergalių.

Rungtynių pradžioje du metimus pataikė „KTU“ (5:0). Vėliau „Pastolinis“ pasivijo varžovus ir sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (7:8). Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturių taškų persvarą turėjo svečiai (10:14). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus pirmas dešimt minučių komandas skyrė vienas taškas (19:20).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „KTU“ (21:20). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė „Pastolinis“ (21:31). Prasidėjus šeštai minutei vėl taškus pelnė „KTU“ (23:31). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Pastolinis“ išlaikė saugę persvarą. Devintą minutę komandas skyrė keturiolika taškų, bet baigiantis kėliniui persvara sumažėjo iki devynių taškų (34:43).

Pirmą trečio kėlinio minutės atkarpą rezultatu 3:0 laimėjo „KTU“ (37:43). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Pastolinis“ (37:45). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „KTU“ (42:45). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė du taškai (45:47). Vėliau keturias minutes komandos nepelnė taškų. Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Pastolinis“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (47:53).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes geriau žaidė „KTU“, kurie pelnė penkis taškus (52:53). Trečią minutę keturis taškus be atsako pelnė „Pastolinis“ (52:58). Vėliau geriau žaidė „KTU“, kuria baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 61:60. Vėliau komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Likus keturiasdešimt sekundžių iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus. Visgi likus penkiolika sekundžių tritaškį pataikė V.Pliauga (73:70). Per likusį laiką „Pastolinio“ metimai tikslo nepasiekė ir pirmą pergalę serijoje iki dviejų pergalių pasiekė „KTU“. Antros serijos rungtynės bus žaidžiamos Elektrėnuose.

„KTU“ žaidėjas R.Krušinskas: „Susikaupėme paskutinėmis rungtynių minutėmis, atlaikėme gynyboje ir laimėjome. Manau, priešininkai pavargo šiek tiek rungtynių pabaigoje, nedaug jų susirinko.“ Paklaustas, ar rungtynių metu komandai nekrito tritaškiai, žaidėjas atsakė: „Tritaškiai yra psichologija. Kai gerai išvaikšto kamuolys, tritaškis įkrenta.“

„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „SD Ranga“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pastolinį“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Pastolinis“ nepaliko vilčių „Ulmo“ krepšininkams (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:19 val.),ASU & Co ,,AngroVIS"" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Kauno technologijos universitetas" (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:25 val.)