Kauno technologijos universitetas vs ASU & Co „AgroVIS“ (71:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

,ASU & Co ,,AngroVIS"" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Kauno technologijos universitetas"

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:25 val., peržiūros: 840

Sekmadienį, lapkričio 12-ąją dieną, KTU chemijos fakulteto sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų ,,Kauno technologijos universitetas" ir svečių ,,ASU & Co ,,AngroVIS"" komandos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, taigi, pirmasis kėlinys baigėsi lygiai (21:21).

Antrasis kėlinukas prasidėjo tai pat taškas į tašką (24:24), (30:30), (38:38), bet likus 30 sekundžių iki kėlinio pabaigos svečių komandos žaidėjas M.Skiedra pataikę tris taškus ir taip padėjo komandai padidinti savo pranašumą (38:41).

Nors trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų beveik nekito, tas be abejonės parankiau buvo ,,ASU & Co ,,AngroVIS"" komandos vyrams, nes ramiai išlaikė įgytą pranašumą (55:60).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai jau išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (67:67), (71:71). Bet kėlinio pabaigoje greit išsprendė paskutinius dar likusius klaustukus. Galutinis rezultatas (71:77)

,ASU & Co ,,AngroVIS"" treneris R.Rakštys: Pirmiausia mūsų pergalę lėmė tai, kad buvome nusiteikę laimėti labiau, negu varžovai. Nors varžovai tai pat buvo labai geri. O paklaustas, kas buvo šiandienos komandos lyderis, treneris atsakė: Sakyčiau, kad komandinis darbas, bet be lyderių sunku laimėti, taigi šiandienos lyderis kuris gerai sužaidė yra D.Balkus.

„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)