Ryterna vs RVG baldai (69:56)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė „RVG baldai“ (69:56)

2018 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 13:54 val., peržiūros: 642

Vasario 28 d., Trečiadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Ryterna“ ir svečiai „RVG baldai“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje svečiai demonstravo puikią gynybą ir šeimininkams niekaip nepavyko pelnyti taškų ilgą laiką, o tuo pasinaudoję svečiai užbaigė pirmąjį kėlinį savo naudai rezultatu (6:15).

Antrajame rungtynių kėlinyje persvarą ir toliau laikė savo rankose „RVG baldai“ (12:22) , tačiau „Ryterna“ sugebėjo stabilizuoti padėtį ir kėlinuko gale įvykdytas spurtas leido išlyginti rezultatą prieš ilgąją pertrauką (28:28).

Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir kėlinio viduryje rezultatas buvo apylygis (40:38), tačiau ir vėl geriau sužaistas kėlinio galas leido šeimininkams šiek tiek atitrūkti nuo varžovų rezultatu (47:42).

Paskutiniajame ketvirtyje „Ryterna“ ir toliau pratęsė spurtą nuo trečiojo kėlinio ir jau turėjo dviženklį pranašumą (53:43). Svečių komandos žaidėjas J.Tumpa dar bandė gelbėti komanda su taikliais tolimais metimais, tačiau šeimininkai atrado savų būdų kaip pelnyti taškus ir šventė šešioliktąją pergalę rezultatu 69:56 (6:15, 22:13, 19:14, 22:14).

„Ryterna“ komandos treneris:

Komandos pergalę lėmė komandos susikaupimas antroje rungtynių pusėje, nes pirmoje rungtynių pusėje vyrai gal buvo neapšilę gerai, gal šaltis paveikė, taip pat nemažai sergančių žaidėjų turime, todėl kol įsivažiavom prireikė laiko.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „DakraStudio“ ‒ GAGA (96:53) (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)