Omega vs RVG baldai (102:107)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai

2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 815

Sausio 31 dieną, trečiadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, F pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius „RVG Baldai“ komandą. „Omega“ buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję, o „RVG Baldai“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje į priekį iškart šovė svečiai, o sužaidus keturias minutes jie buvo priekyje (4:16). Šeimininkams ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti universalų varžovų puolimą, o patiems taškus rinkti taip pat buvo sunki užduotis ir po pirmojo kėlinio „Omega“ atsilikinėjo jau 21 tašku – 16:37 .Antras kėlinys prasidėjo „Omegos“ dvitaškiu, o į tai svečiai atsakė tritaškiu, bet netrukus šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir pradėjo vytis varžovus (26:40). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai ir skirtumas tarp komandų žymiai nekito, o prieš ilgąją pertrauką „RVG Baldai“ tebeturėjo solidžią 17 taškų persvara – 47:64.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis šeimininkai vėl spurtavo ir grįžo į rungtynes (59:66). Užtikrintai rungtynes pradėję svečiai, dabar jau atrodė pasimetę. Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus 30 minučių komandas skyrė 5 taškai (73:78).
Ketvirtą kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė vos taškas (84:85). Komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, o likus žaisti dvi su puse minutės „Omega“ turėjo 3 taškų persvarą (95:92). Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę, o susitikimo didvyriu tapo J.Pileckas pelnęs 5 taškus iš eilės ir persvėręs rezultatą „RVG Baldų“ naudai, o pergalę į tvirtino V.Ramonas neklydęs prie baudų metimo linijos. Įtemptos rungtynės baigėsi rezultatu – 102:107 (16:37, 31:27, 26:14, 29:29).

Po rungtynių pakalbintas rungtynių didvyris J.Pileckas įvardino kodėl rungtynės buvo tokios banguotos ir ar nedrebėjo ranka paskutinę minutę atliekant lemiamus metimus: „Rungtynes pradėjome labai gerai, neįprastai mums. Po to užmigome ant laurų, puolime viskas padoru dar buvo, bet gynyba buvo tragiška. Išsimušėm iš vėžių po sėkmingo varžovų žaidimo ir abejotinų teisėjų švilpukų. Rungtynių pabaigoje nebuvo jokių derinių man išmesti metimus, viskas įvyko natūraliai“

ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė „RVG baldai“ (69:56) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:54 val.),,Artstone" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Omega' (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „RVG Baldai“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:34 val.)Kieta gynyba bei M. Gailiūno tritaškiai leido „RVG baldams“ įveikti „SD Rangą“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:13 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:20 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)