Vėjų linija & Garliavos duona vs Remza & Langvila (73:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 665

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko antrosios Įmonių lygos Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Remza & Langvila“​ (svečiai). Įtemptoje kovoje, kurioje netrūko emocijų, šį kartą pranašesni buvo svečiai. Jie, palauždami varžovus bei sustabdydami jų lyderį, išsaugojo galimybę patekti į kitą etapą.

​Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo intriguojantį mačą. Komandos keitėsi vienu po kito taikliais metimais. Kėlinio viduryje svečiai spurtavo 10:0, taip išsiverždami į priekį 6 taškų persvara (11:17). Prie šios atkarpos net 5 taškus pridėjo I.Beleiša. Ketvirtis baigėsi rezultatu 17:23.

Antrajame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“​ sugrįžo į žaidimą. Ketvirčio pradžioje jie sužaidė atkarpą 7:0, kurią surengė L.Varnas kartu su R. Rapalu, ir priartėjo prie oponentų iki minimalaus skirtumo (26:27). Per paskutiniąją minutę „Remza & Langvila“​ krepšininkams pavyko surengti dvi iš eilės sėkmingas atakas ir susigrąžinti 5 taškų pranašumą – ​35:40.

​Po ilgosios pertraukos emocijos artėjo prie piko. Svečiams nepavyko susikrauti ryškesnio pranašumo ir teko nuolat jausti šeimininkų kvėpavimą į nugarą. Pastarieji trečiąjį ketvirtį sukaupė jėgas ir likus kiek daugiau nei 2 minutėms, po dviejų iš eilės taiklių dvitaškių pavyko išlyginti rezultatą (55:55). Rezultatas prieš lemiamą kėlinį – 58:58.

​Paskutinysis rungtynių ketvirtis prasidėjo apylygiai. Šeimininkų komandą į priekį taikliu 2+1 išvedė E.Mackevičius, kuris buvo rezultatyviausias tarp saviškių. Tačiau to nebuvo gana, nes svečiai, sukaupę jėgas, beveik įpusėjus ketvirčiui ne tik išlygino rezultatą, bet ir diktavo rungtynių tempą visą likusį laiką. Paskutinėje atakoje T.Dudzevičius („Remza & Langvila“​) įmetė dviejų taškų vertės metimą, taip užtikrindamas savo komandos pergalę dviženkliu rezultatu – ​73:84.

Nugalėtojų komandos žaidžiančiojo trenerio Ž. Zakraso komentaras:
„​Pergalę lėmė, turbūt, komandos nusiteikimas. Taip pat, jų pagrindinis žaidėjas išsibaudavo, tai ir jie buvo gal visą savo pagrindinę jėgą praradę nelabai sugebėjo užpult. O šiaip, chaotiškos rungtynės, turėjo būti čia įtampos. Tai gal ir mus trikdė, bet mes stengėmės.“

Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „RVG Baldai“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:47 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)