Slepikas Motorsport vs Hidraulinės sistemos (71:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“

2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:42 val., peržiūros: 1008

Antradienį, balandžio 5 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Slepikas Motorsport“ bei svečių „Hidraulinės sistemos“. Pirmajame kėlinyje pranašesni atrodė svečiai, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai perimė iniciatyvą į savo rankas ir ją laikė didžiąją dalį rungtynių. Lemiamo ketvirčio metu protingiau sužaidė „Hidraulinės sistemos“ ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus įgijo septynių taškų pranašumą. Tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Per likusį kėlinuko laiką „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko atstatyti turėtą pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:20. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Slepikas Motorsport“ ekipa, kuri per kiek daugiau nei minutę, sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Vėliau jie dar padidino savo atotrūkį ir laikė poros atakų pranašumą savo rankose. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:35.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurioms pavyko persverti rezultatą ir kurį laiką pirmauti. Vis dėl to, tuomet devynis taškus be atsako pelnė „Slepikas Motorsport“ ekipa ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Per likusį kėlinuko laiką komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais, o skirtumas tarp komandų ženkliai nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:51. Lemiamo ketvirčio metu svečiai vis bandė karpyti savo atsilikimą ir tą jiems sekėsi daryti gana neblogai. Visgi, į kiekvienas jų pastangas atsakydavo A.Lencevičius taiklių tritaškių salve ir vėl palaikydavo gyvybę savo komandai. Likus žaisti vienai minutei, “Slepikas Motorsport” ekipos pranašumas buvo vos vienas taškas ir rungtynių baigtis sprendėsi lemiamais momentais. T.Vasiliauskas tuomet sumetė keturis baudos metimus paeiliui ir išvedė savo komandą į priekį trimis taškais. Lemiama proga aikštelės šeimininkai nepasinaudojo ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 71:74.

Karolis Šabūnas („Hidraulinės sistemos“):
“Rungtynės nervingos. Kuo arčiau prizinių vietų, tuo daugiau tų nervų. Tiesiog susiimėm gynyboj, žinom varžovų stipriąsias puses. Rungtynių pradžioje neapsigynėm, o vėliau pradėjom daugiau žaisti be kamuolio ir mums pavyko išpildyti tai, ką norėjom“.

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Slepikas Motorsport“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:13 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)