Modesta vs Enerstena (48:60)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nepajėgiausios sudėties žaidusi „Enerstena“ patiesė „Modesta“ ekipą

2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 678

Trečiadienį, kovo 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Modesta“ bei svečių „Enerstena“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, bet lemiamo ketvirčio metu „Enerstena“ pataikė kelis svarbius tolimus metimus, kurie nulėmė jiems pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė penkis taškus, tačiau tuomet svečiai atsakė pelnydami 12-ą taškų be atsako ir įgijo septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:16. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Modesta“, kuriai pavyko sėkmingai atstovėti gynyboje ir sumažinti atsilikimą iki trijų taškų. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė gana apylygiai, bet „Enerstenai“ pavyko įgyti kelių atakų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 18:24.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir komandos toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 35:43. Lemiamo ketvirčio metu „Modesta“ dar kabinosi į kovą dėl pergalės, bet tuomet prapliupo „Enerstena“ taikliais tolimais metimais, kurių dėka jie įgijo dviženklį pranašumą ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 48:60.

Andrius Rimavičius („Enerstena“):
“Visų pirma, tai šiandien sumąstėm, kad reikia leisti pasižaisti mūsų atsarginiams žaidėjams, kurie gauna mažiau žaidybinio laiko. Rezultatas galėjo būti ir geresnis, bet prametėm labai daug keistų metimų. Manau, kad ūgio pranašumas ir atkovoti kamuoliai nulėmė mūsų pergalę“.

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ įveikė „Modestą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)