Celsis vs Hidraulinės sistemos (75:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 balandžio 29 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Celsis parodė čempionišką žaidimą prieš Hidraulinės sistemos ir pasidabino auksu !

2017 balandžio 29 d., Šeštadienis, 22:03 val., peržiūros: 1230

Įmonių lygos Mažosios taurės finale komandos pateisino lūkesčius, jog čia atsidūrė ne be reikalo. Celsis ir Hidraulinės sistemos surėmė ginklus dėl garbės krepšinio aikštelėje. „Šaltu dušu“ susitikimą pradėję Hidraulinės sistemos jau po kiek daugiau nei 3 minučių vertė varžovus prašyti pirmosios minutės pertraukėlės, L.Čekavičius bei T.Vasiliauskas vedini ir pirmaudami net 14:2. Po jos Celsis iškart atsigavo spurtavo net 10-0 ir po I.Krukonis dvitaškio sumažino atsilikimą iki minimumo 13:14, tačiau kėlinio pabaigoje Hidraulinės sistemos vėl susigrąžino pranašumą ir po pirmo ketvirčio buvo priekyje 21:13. Antrajame ketvirtyje po truputį ėmė ryškėti Hidraulinės sistemos pranašumas puolime sėkmingai darbavosi M.Markevičius bei M.Šumlinskas, o šalia atsirasdavo vienas, kitas žaidėjas, kuris taikliu metimu pridėdavo savo indėlį, į puolimo arsenalą. Celsis komandą vis stipriau už „pakarpos“ tempė I.Krukonis, būtent šio vaikino taiklių metimų dėka po dviejų kėlinių skęstantis Celsis laivas dar turėjo vilties išplaukti nors skirtumas tarp komandų išliko solidus 32:44 Hidraulinės sistemos naudai.

Trečiajame ketvirtyje toliau tęsėsi I.Krukonis šuo. Kitaip pavadint tikriausiai ir negalima, taikliais tolimais metimais bei baudomis taškus rinkęs jaunuolis jų šiame ketvirtyje pelnė net 15. Neblogai veikė ir gynyba ir jeigu ne jau minėto M.Šumlinskas devyni taškai Hidraulinės sistemos jau trečiajame ketvirtyje galėjo visiškai netikėtai paleisti rungtynių kontrolę, o po trijų kėlinukų skirtumui sumažėjus iki minimumo visa didžioji kova dar laukė. Ketvirtojo kėlinio pradžia virto visišku I.Krukonis dominavimu jis ne tik perėmė porą kamuolių, tačiau puolime išdarinėjo ką tik norėjo. Pirmus 15 komandos taškų suraitęs vaikinas kėlinio viduryje leido džiaugtis savo komandai 8 taškų pranašumu 69:61. Nors Hidraulinės sistemos pakilo į lemiamą mūšį ir stengdamiesi žaisti per savo aukštaūgį kitą M.Šumlinskas siekė taip pralaužti ledus pastarajam rinkti taškus sekėsi labai sunkiai. Likus minutei ir rezultatui tapus 73:70 Hidraulinės sistemos turėjo dar ne vieną progą išlyginti rezultatą, tačiau netaiklūs metimai neleido to padaryti, o likus keletui sekundžių ir bandant stabdyti laiką taiklūs rungtynių herojaus I.Krukonis baudų metimai leido džiaugtis čempionų taure Celsis komandai. 75:70 tokiu rezultatu pralaimėję galvas nuleisti turėjo Hidraulinės sistemos. Naudingiausiu finalo žaidėju be abejonės buvo pripažintas I.Krukonis Celsis.

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)ACME vyrams teko nulenkti galvas prieš komandą Hidraulinės Sistemos (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)Celsis įveikę automokykla.lt tęsia kova dėl Įmonių lygos mažosios taurės trofėjaus (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:11 val.)Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)