Hidraulinės sistemos vs ASU & Co „AgroVIS“ (76:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą

2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 22:28 val., peržiūros: 1197

Penktadienį, balandžio 14 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės pusfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „ASU & Co AgroVIS“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiai dominavę aikštės šeimininkai pasiekė nesunkią pergalę ir žengė į finalą. 76:60 (25:13, 18:9, 17:22, 16:16).

Rungtynių pradžioje geriau startavę šeimininkai iškart atitrūko, tačiau čia pat „ASU & Co AgroVIS“ pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nepaisant to, iškart po sėkmingos svečių atkarpos sekė „Hidraulinių sistemų“ spurtas net 13:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Antrame kėlinuke ir toliau puolime geriau žaidę aikštės šeimininkai palaipsniui didino atotrūkį, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 21-ieno taško pranašumą. 43:22.

Po ilgosios pertraukos prabilę svečių ekipos snaiperiai kiek sumažino skirtumą tarp komandų, tačiau ilgai nesnaudusios „Hidraulinės sistemos“ taip pat atsakė keliais rezultatyviais išpuoliais iš eilės, ko pasekoje susigrąžino turėtą persvarą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigė „ASU & Co AgroVIS“ ir sumažino atsilikimą iki šešiolikos taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų nepasikeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi „Hidraulinės sistemos“. 76:60.

Seriją iki dviejų pergalių rezultatu 2:0 laimėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios finale susitiks su „Celsio“ ir „Kauno švaros“ poros nugalėtoju.

„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)