Hidraulinės sistemos vs Kesko Senukai (64:46)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1221

Pirmadienį, lapkričio 14 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Hidraulinės sistemos“ ir jiems iššūkį metusių svečių „Kesko Senukų“ komandos. Rungtynių pradžioje svečiai atrodė gyviau ir pirmieji pradėjo rinkti taškus ir atitrūko nuo varžovų, bet antroje kėlinio pusėje šeimininkai likvidavo beveik visą turėtą deficitą 12:13. Toliau komandos žaidė apylygiai, o kėlinio viduryje į priekį išsiveržę šeimininkai pranašumą išsaugojo iki pertraukos – 30:28. Po pertraukos kėlinį geriau pradėjo svečiai, bet to jie pralaimėjo atkarpą 20:3 ir susikrovė apčiuopiamą persvarą – 50:35. Per likusį laiką svečiams taip ir nepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse ir jie turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 64:46.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai tik sužaidus porą minučių taškų sąskaitą atidarė T.Juodviršis. Kitoje atakoje iš toli pataikė „Hidraulinių sistemų“ puolėjas L.Čekavičius. Abi komandos pirmoje kėlinio pusėje sunkiai rinko taškus, bet svečiai vistiek sugebėjo įgyti 5 taškų pranašumą (5:9). Netrukus M.Markevičius pelnė 4 taškus paeiliui ir komandas skyrė jau tik taškas. Tokia persvara išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos – 12:13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo žymiai aktyviau nei pirmasis. Sužaidus dvi minutes M.Šumlinskas pataikė dvitaškį su pražanga, o po realizuoto baudos metimo rezultatas buvo lygus – 17:17. Po minutės tas pats M.Šumlinskas pataikė dar veiną dvitaškį ir pirmą kartą rungtynėse išvedė į priekį šeimininkų komandą. Įpusėjus kėlinukui „Kesko Senukai“ turėjo 5 taškų deficitą, bet kėlinio pabaigoje Š.Kenstavičius pelnė 3 taškus paeiliui ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkų persvara buvo 2 taškai – 30:28.

Po pertraukos žaidimas vėl buvo nerezultatyvus, sužaidus pusę kėlinio Š.Kenstavičius pataikęs iš toli sugrąžino „Kesko Senukus“ į pirmaujančiųjų vaidmenį (34:35). Tiesa, tai buvo paskutiniai svečių taškai šiame kėlinuke. Penkių minučių atkarpą jie pralaimėjo net 16:0 ir po trijų kėlinukų jau turėjo 15 taškų deficitą.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Pusę kėlinio šeimininkai žaidė drausmingai ir neprisileido varžovų arčiau (58:40), o likus žaisti keturias minutes komandas skyrė 20 taškų. Likusį laiką šeimininkai žaidė atsipalaidavę, todėl lengviau taškus rinkti pasidarė svečiams, kurie kėlinio pabaigoje buvo truputį sumažinę varžovų persvarą. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, „Hidraulinės sistemos“ šventė pergalę rezultatu 64:46.

Po rungtynių pakalbintas „Hidraulinių sistemų“ žaidėjas K.Šabūnas buvo patenkintas komandos žaidimu ir nusiteikimu rungtynėms: „Komandos žaidimas patenkinamas, šiandieną buvo sunki pradžia, po to pralaužėm ledą ir atsistojom ant savo bėgių ir nulėmėm rungtynių pabaigą. Esam patenkinti savo žaidimu. Nesam dar pilnos, pajėgiausios sudėties, todėl mūsų žaidimas dar toli granu nėra tas, kurį norėtume demonstruoti, bet šiai dienai viskas gerai ir lauksim kitų rungtynių“

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 16 tšk., Marius Markevičius – 15 tšk., Tadas Vasiliauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 10 tšk.

Kesko Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Simanas Karalius – 7 tšk., Tomas Juodviršis – 6 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)