Restauratoriai & Hausa vs Celsis (84:78)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 1386

Sekmadienio popietę įmonių „Baltik Sport“ lygoje Kauno kolegijos didžiojoje salėje susitiko „Restauratoriai & Hausa“ ir „Celsis“ komandos.

Rungtynes geriau pradėjo „Celsis“ komanda – sužaidus 4 minutes komanda pirmavo 0:6. Visą pirmąjį kėlinį „Celsis“ sėkmingai pirmavo ir išlaikė savo pranašumą prieš „Restauratoriai & Hausa“. Kėlinys baigėsi rezultatu 15:28.

Antrajame kėlinyje „Celsis“ komanda įgijo 16 taškų pranašumą (20:36), tačiau „Restauratoriai & Hausa“ nesutriko ir antroje kėlinio pusėje pradėjo vytis priešininkus. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Restauratoriai & Hausa“, kurie sumažino varžovų pranašumą iki 3 taškų (41:44).

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko apylygiai – „Restauratoriai & Hausa“ neleido „Celsis“ nutolti ir įgyti didesnį pranašumą. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Restauratoriai & Hausa“ pataikė keletą svarbių metimų, kurie leido jiems pirmą kartą varžybų metu išsivežti į priekį – 60:59.

Ketvirtajame kėlinyje „Restauratoriai & Hausa“ komanda rodė vis didesnį pranašumą. Laiko mažėjo, o „Celsis“ komanda atsilikinėjo 10 taškų (79:69). Šeimininkai išsaugojo įgytą pranašumą ir nebeleido smarkiai „Celsis“ komandai priartėti. Rungtynių pabaigoje vaizdas nesikeitė, „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 84:78.

Restautatoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 29 tšk. (9 atk. kam.), Povilas Mickūnas 21 tšk., Marius Čėsna 11 tšk.

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 22 tšk., Mantas Valatkevičius 19 tšk (4 rezult. perd.), Julius Svirka – 16 tšk ( 9 atk. kam.), Gedminas Linkus – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)