Callcredit vs Restauratoriai & Hausa (50:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“

2017 vasario 24 d., Penktadienis, 00:38 val., peržiūros: 1331

Ketvirtadienį, vasario 23 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Callcredit“ bei svečių „Restauratoriai & Hausa“. Aikštelės šeimininkai buvo pajėgūs priešintis savo varžovams vos pirmąjį kėlinį. Po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė jau dviženklis skirtumas ir „Callcredit“ jau nebesugebėjo atsitiesti, tuo tarpu „Restauratoriai & Hausa“ tik dar labiau didino savo pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo itin nerezultatyviai ir sužaidus keturias minutes, komandas buvo pelniusios viso labo tik po du taškelius. Visgi, vėliau komandos įsivažiavo ir pradėjo demonstruoti solidesnį puolimą. Pradžiai kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie turėjo trapų pranašumą savo rankose, tačiau tuomet „Restauratoriai & Hausa“, vedini P. Mickūno, surengė spurtą 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai ir išlaikė pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:20. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas drąstiškai nepakito. Visgi, vėliau kelias sėkmingas atakas surengė svečių ekipa ir jau turėjo įgiję dviženklį pranašumą. Jie atgal nebesidairė ir dar prieš pat kėlinio pabaigą padidino savo atotrūkį ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:45.

Trečiajame kėlinyje „Restauratoriai & Hausa“ ir toliau neturėjo didesnių problemų puolime ir demonstravo solidų puolimą. Tačiau to nebūtų galima pasakyti apie „Callcredit“ ekipą. Pastarieji sužaidė patį nerezultatyviausią kėlinį šiose rungtynėse ir taip dar labiau paleido savo varžovus į priekį bei prarado visus šansus pakovoti dėl pergalės. Svečių ekipa neskubėdama didino savo atotrūkį, kuris netrukus perkopė ir 20-ies taškų ribą, kuris išsilaikė ir iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 40:65. Ketvirtajame kėlinyje viskas jau buvo aišku, o „Callcredit“ ekipa ir toliau sunkiai rinko taškus. Visgi, tai buvo galima pateisinti, kadangi aikštelėje lemiamo ketvirčio metu buvo žaidėjai, kurie gauna mažiau laiko rotacijoje. Svečių ekipa laimėjo taip pat ir šį kėlinuką, tad skirtumas padidėjo dar labiau, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 50:81.

Callcredit: Valdas Šluta – 19 tšk., Darius Šiumeta – 8 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Dabulis – 5 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Vygintas Kalesnikas – 14 tšk., Martynas Beržanskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 11 tšk., Jonas Snudaitis – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)