Kesko Senukai vs Lemora (56:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 25 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“

2016 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 11:43 val., peržiūros: 1309

Penktadienį, lapkričio 25 dieną, KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kesko Senukai“ ir svečių „Lemoros“. Pirmoje rungtynių pusėje neblogai atrodžiusi svečių ekipa sugriuvo trečiajame kėlinyje ir atrodė, kad šeimininkai galutinai perimė iniciatyvą šiose rungtynėse. Visgi, lemiamo ketvirčio metu, „Lemoros“ ekipa sužaidė nepriekaištingai bei pasiekė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet išryškėjo aiškesnis „Lemoros“ pranašumas. Jie tuom pelnė devynis taškus be varžovų atsako ir labai greitai įgijo solidų pranašumą. Tuomet „Kesko Senukai“ buvo šiek tiek sumažinę atsilikimą, bet vėl sėkmingiau sužaidė svečių ekipa ir padidino savo pranašumą iki dviženklio. Visgi, kėlinuką taikliu tritaškiu užbaigė šeimininkų ekipa ir braukė savo atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:21. Antrajame kėlinyje komandos žaidė gan apylygiai. Skirtumas tarp komandų svyravo nuo 8-ių iki 10-ies taškų. Tačiau kėliniui įpusėjus, „Kesko Senukams“ pavyko pavyti savo varžovus ir sumažinti atsilikimą jau tik iki trijų taškų. Visgi, per likusį kėlinio laiką „Lemoros“ ekipa sugebėjo susigrąžinti kiek solidesnę persvarą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami septynių taškų pranašumą – 28:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lemoros“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo pačiu jiems sunkiai sekėsi apsiginti nuo savo varžovų. Kėlinuką šeimininkai pradėjo laimėdami 9:2 atkarpą ir tokiu būdu jie išlygino rezultatą. Tuomet kelias atakas komandos žaidė taškas į tašką, bet vėl aukštesnę pavarą įmetę „Kesko Senukai“ pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Netrukus jų pranašumas jau siekė aštuonis taškus, bet kėlinį „Lemoros“ ekipa užbaigė pelnydama penkis taškus paeiliui bei taip sušvelnino savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:45. Lemiamą ketvirtį vos vos sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie dar šiek tiek padidino savo persvarą, bet tuomet jie visiškai sustojo. Jie nesugebėjo pelnyti taškų bei apsiginti, o „bangą pagavę“ „Lemoros“ krepšininkai surengė 14:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau devynių taškų pranašumą likus žaisti pusantros minutės. Per likusį laiką „Kesko Senukai“ nebuvo pajėgūs mesti iššūkio savo varžovams, o puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Lemoros“ ekipai iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 56:66.

E.Kvilys („Lemora“):
„Tiesiog pirmoj pusėj varžovai žaidė grubiai. Aišku, jie gerai sudėti vyrukai, o mes „biški“ tokie smulkesni. Bet po ilgosios pertraukos užsivedėm, pakeitėm gynybą, sustojom zona ir viskas. To ir tereikėjo. Aišku, dar susiėmėm ir užsivedėm.“

Kesko Senukai: Andrius Zapalskis – 24 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Raimedas Viršilas – 9 tšk.

Lemora: Martynas Švelnys – 32 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Lukas Patašius – 16 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 5 tšk.

Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)„Alaina & Limobus“ įveikė „Kesko Senukus“ (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:36 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)