Callcredit vs Ryterna (55:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po krepšiais dominavusi „Ryterna“ pasidabino bronzos medaliais

2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 1507

Trečiadienį, balandžio 26 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių Mažasis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Callcredit“ ir svečių „Ryternos“ ekipų. Pirmus tris kėlinius „Callcredit“ krepšininkai dar laikėsi ir pernelyg toli priešininkų nepaleido, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje palūžo, ko pasekoje pergale bei trečiąja vieta džiaugėsi „Ryternos“ žaidėjai. 55:77 (17:23, 17:14, 15:19, 6:21).

Jau pačioje susitikimo pradžioje kiek geriau žaidę svečių krepšininkai įgijo kelių taškų atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas išsilygino, bet ir toliau apsukų nemažinusi „Ryterna“ kėlinuką baigė turėdama šešių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Kurį laiką komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vėliau kelias sėkmingesnes atkarpas sužaidę „Ryternos“ krepšininkai vis atitrūkdavo. Vis tik, kėlinuką žymiai geriau užbaigė „Callcredit“, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė trys taškai. 34:37.

Po ilgosios pertraukos ir toliau tęsėsi pakankamai atkakli kova, tačiau puolime galybės progų neišnaudoję aikštės šeimininkai vis paleisdavo priešininkus į priekį. Vis tik, ir vėl kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasirodę „Callcredit“ krepšininkai sugebėjo sušvelninti deficitą iki septynių taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Ryterna“ įjungė aukštesnę pavarą bei pasinaudoję visomis priešininkų klaidomis paspartino žaidimą, ko pasekoje ėmė tolti. Vis sunkiau taškus rinkę šeimininkai galutinai įklimpo į priešininkų gynybą, ko pasekoje pastarieji nutolo bei šventė pergalę rezultatu 55:77.

Naudingiausiu Mažojo finalo žaidėju buvo pripažintas Paulius Lekečinskas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gintaras Kamarauskas kalbėjo: „Pirmoje rungtynių pusėje buvo kažkoks jauduliukas, atrodo lyg ir pabėgame, po to vėl sustojame. Antroje pusėje išėjome žymiai labiau užsivedę ir nusiteikėme rimtesnei kovai, negu kaip iš pradžių galvojome, kad bus. Tas nusiteikimas kovoti ir protingiau žaisti per „centrus“, manau, ir davė vaisių“.

Trečia vieta „Įmonių“ lygoje pateisino šios komandos lūkesčius?

„Aišku, lūkesčių nepateisino, nes ne pirmą vietą iškovojome, bet, sakykim, dar bandžiau pasižiūrėti, kad šio sezono metu nei vienų rungtynių aš neturėjo pilnos sudėties. Kaip ir šiandien matote, ant suolo sėdi pagrindinis įžaidėjas, Paulius Lekečinskas žaidė su sulaužyta nosimi, Darius Karosas vaistus susileido į nugarą, kad galėtų žaisti. Su tokia sudėtimi trečia vieta nėra blogai, bet, manau, buvome verti finalo“.

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Ryterna“ ir toliau neklumpa (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Ryterna“ be didelio vargo perlipo ketvirtfinalio barjerą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)