Ryterna vs Baubilas & Verslo pasaulis (79:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 1440

Trečiadienį, sausio 11 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, antrojo etapo, F pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų – „Ryterna“ ir svečių – „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos.

Rungtynės prasidėjo permainingai, bet jas geriau pradėjo šeimininkiai, kurie išsiveržė į priekį 10:4. Visgi, komandiškai rungtyniavusi „Baubilas & Verslo pasaulis“ komanda sugebėjo priartėti (10:8), bet ir persverti rezultato jiems nepayko. „Ryternos“ spurtas 7:3 ketvirčio viduryje leido šeimininkams vėl pabėgti nuo varžovų (17:11). Tačiau kėlinio pabaigoje komandas skyrė du taškai, bet paskutinę ataką dvitaškį pataikė M.Šidlauskas ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 4 taškai – 21:17.

Antrąjame kėlinyje šeimininkai puolime gerai dalinosi kamuoliu ir gerokai padidino savo komandos pranašumą – 35:25. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes po P. Lekečinsko dvitaškio „Ryternos“ persvara tapo rekordinė – 39:27. „Baubilas & Verslo pasaulis“ komanda besibaigiant antrajam kėliniui sugebėjo šiek tiek sumažinti varžovų persvarą, tačiau ji vistiek išliko dviženklė – 43:33.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė – „Ryternos“ krepšininkai ir toliau pirmavo bei kontroliavo rungtynes. Įpusėjus kėliniui „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos deficitas ištirpo iki 6 taškų (47:41), tačiau netrukus D.Špakauskas pelnė 6 taškus iš eilės ir šeimininkai vėl džiaugėsi dviženkle persvara, kuri po trijų kėlinių buvo 12 taškų – 57:45.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir atitrūko nuo varžovų jau 21 tašku (66:45). „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkai kaip įmanydami stengėsi kuo greičiau mažinti atsilikimą ir tai jiems pakišo koją, nes bandydami kuo greičiau pasivyti varžovus jie ėmė skubėti ir rengti trumpesnes atakas, kurios dažniausiai pasibaigdavo netaikliais metimais. Per kiek daugiau nei 6 minutes svečiai pelnė tik 4 taškus į savo krepšį praleisdami 18. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes „Ryternos“ krepšininkai jau triuškino savo varžovus – 75:51. Per likusį laidą svečiams dar pavyko kiek sumažinti savo deficitą, tačiau nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Baubilas & Verslo pasaulis“ komanda turėjo pripažinti „Ryternos“ pergalę 24 taškų skirtumu – 79:55.

Po rungtynių pakalbintas „Ryternos“ vyr. treneris G. Kamarauskas sakė: „Šiandien susirinkom tik šešiese, komandoje yra traumuotų žaidėjų. Tačiau šiandien sužaidėme tikrai neblogas rungtynes. Žaidėme ramiai, nepasimetėm kai varžovai sužaisdavo geresnes atkarpas ir gera gynyba davė savo vaisių.“

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Špakauskas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Marius Giedraitis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Baubilas & Verslo pasaulis: Donatas Pocevičius – 17 tšk., Šarūnas Krilavičius – 12 tšk., Aidas Urbonas – 8 tšk.

„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)