Kauno tiltai vs ASS & Endress + Hauser (71:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1091

Pirmadienį, lapkričio 21 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno tiltų“ (4-0) krepšininkų bei svečių „ASS & Endress + Hauser“ (1-2).

Pirmasis ketvirtis vyko visiškai lygiai. Įpusėjus kėlinukui taiklūs L. Kurtinaičio ir A. Nausėdos metimai leido „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkams būti priekyje 12:14. Tačiau kėlinuko pabaigoje po taiklių M. Urbonavičiaus metimų jau pirmavo „Kauno tiltai“, pirmą ketvirtį laimėję rezultatu 20:18.

Antro kėlinuko pradžioje aikštelės šeimininkai spurtavo ir po M. Juščiaus tolimo šūvio pirmavo 27:18. Ir toliau „Kauno tiltai“ laikė iniciatyvą savo rankose, o po M. Latkausko taiklių dvitaškių metimų jau pirmavo 37:22. Tačiau tada G.Prabulis, pataikė du dvitaškius metimus su varžovų pražangomis, pridėjo dvi baudas, kurios padėjo šiek tiek sušvelninti šeimininkų pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 39:28.

Trečiajame kėlinuke „Kauno tiltai“ surengė dar vieną spurtą ir po M. Mažeikos tolimo metimo jau pirmavo 46:28. Neilgai trukus aikštelės šeimininkai jau pasiekė ir dvidešimties taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos, po kurio pirmavo rezultatu 57:37.

Ketvirtajame kėlinuke po taiklių M. Gaubio ir A. Nausėdos metimų „ASS & Endress + Hauser“ šiek tiek sušvelnino šeimininkų pranašumą iki 59:45. Tačiau po minutės pertraukėlės „Kauno tiltai“ atgavo iniciatyvą ir užbaigė runggtynes neleisdami dar labiau priartėti svečiams. Galutinis rungtynių rezultatas 71:50 ir „Kauno tiltai“ iškovoja penktą pergalę paeiliui.

„Penkios pergalės paeiliui – turbūt geriau ir būti negali?“

„Kauno tiltų“ ekipos žaidėjas M.Mažeika: „taip, aišku, geriau ir negali būti. Šiaip, džiaugiamės, kad pavyksta išlaikyti tą tokį gerą balansą. Žaidimas dar nėra geras, bet, smagu, kad šiandien jau gausiau susirinkom, tai tas šiek tiek ir padėjo, nes palaikėme geresnį tempą, ir varžovai tiesiog rungtynių eigoje neatlaikė. O šiaip tikimės, kad pasijungus visiems žaidėjams, bus dar geriau“.

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Urbonavičius – 10 tšk.

ASS & Endress + Hauser: Liudas Kurtinaitis – 17 tšk., Artūras Nausėda – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 14 tšk. (7 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Rimo & Patikima linija neatsilaikė prieš galingai žaidusius ASS & Endress + Hauser (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)