Best 4 You vs Artstone (35:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:48 val., peržiūros: 1159

Lapkričio 13 dieną, 17:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Milžinišką ūgio pranašumą turėję svečiai visiškai sukaustė „Best 4 You“ ekipos puolimą jau rungtynių pradžioje, o patys nesunkiai nutolo. „Best 4 You“ taip ir nesugebėjo nors kiek rimčiau pasipriešinti varžovams, kurie tiesiog dominavo po abiem krepšiais ir blokavo net 10 priešininkų metimų. „Artstone“ puikiai išnaudojo savo pagrindinį ginklą ir triuškinamai laimėjo rungtynes, kurios baigėsi rezultatu 35:67.

Jau rungtynių pradžioje „Best 4 You“ gavo ne vieną pamoką nuo varžovų centrų, kurie pavaišino juos net 6 blokais pirmame kėlinuke ir tai leido „Artstone“ ekipai išlaikyti savo krepšį sausą kone 9 minutes. Tuo tarpu patys svečiai puldami didelių problemų neturėjo, taškus rinko visi ekipos žaidėjai, o ūgio pranašumas atrišo rankas ir atakuojant iš tolimesnių distancijų. Puikus rungtynių startas leido nutolti net 3:19 ir rungtynių likimas tapo aiškus jau pirmojo kėlinuko metu. Tiesa, vėliau „Best 4 You“ ekipa suprato, kad po krepšiais jiems net neverta lysti, o ekipos žaidimas persikėlė ties tritaškiu. Būtent tolimi metimai ir leido kiek pagyvinti labai nerezultatyvų komandos puolimą, bet tai buvo tik maža paguoda. „Artstone“ prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo triuškinamai 13:41.

Antroje rungtynių dalyje „Best 4 You“ savo puolimą pagerino tik labai nežymiai, tačiau čia dabar sustojo ir jų varžovai. „Artstone“ komanda aiškiai atsipalaidavo, o žaidėjai vis dažniau susigundydavo metimais iš toliau. Tačiau prastas taiklumas metant iš toli gerokai sumažino komandos rezultatyvumą, o trečiasis ir ketvirtasis kėlinukas vyko praktiškai lygiai. „Best 4 You“ tikrai neturėjo net teorinių šansų perlaužti rungtynių eigą, bet pademonstruotas kovingumas turėjo patikti komandai. „Artstone“ komandai beliko sulaukti rungtynių pabaigos, o solidi pergalė jau buvo jų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 35:67.

Best 4 You: Tomas Lincevičius – 11 tšk. (13 atk. kam.), Lukas Balasevičius – 11 tšk., Mantas Maslenikovas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Artstone: Ernestas Pocius – 15 tšk., Rytis Sasnauskas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Simonas Lengvinas – 14 tšk.

„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)