Best 4 You vs Acme (68:78)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 19:03 val., peržiūros: 1146

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną, J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Best 4 You“ ir svečių „Acme“ ekipų. Visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir tik ketvirtame kėlinuke geriau pasirodę svečiai pasiekė sunkią pergalę rezultatu 68:78 (17:15, 16:20, 19:17, 16:26).

Susitikimo pradžioje geriau startavę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau čia pat atsigavę „Acme“ ekipos žaidėjai pasivijo varžovus. Įpusėjus kėlinukui du tolimus metimus iš eilės smeigę „Best 4 You“ ir vėl atitrūko, tačiau per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos sėkmingą atkarpą sužaidę svečių krepšininkai deficitą sumažino iki dviejų taškų. Antrame kėlinuke žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai, tačiau šįkart nežymiai geriau pasirodę „Acme“ žaidėjai persvėrė rezultatą savo pusėn ir iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo trapų dviejų taškų pranašumą. 33:35.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę svečiai įgijo septynių taškų persvarą, tačiau nusileisti neketinę aikštės šeimininkai spurtavo bei susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Acme“ į priekį traukęs V.Žukauskas sugebėjo rezultatą išlyginti. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir vėl geriau sužaidę svečių krepšininkai įgijo šešių taškų pranašumą, kurį, bėgant laikui, „Best 4 You“ panaikino ir persvėrę rezultatą savo pusėn įgijo minimalią persvarą. Nepaisant to, įpusėjus kėlinukui spurtą 0:11 surengę svečiai įgijo dešimties taškų pranašumą. Aikštės šeimininkai dar spėjo perpus sumažinti deficitą, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Acme“ pasiekė pergalę rezultatu 68:78.

„Best 4 You“: Mantas Maslenikovas – 23 tšk., Lukas Balasevičius – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Juščius – 10 tšk.

„Acme“: Viktoras Žukauskas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Arlauskas – 19 tšk., Justinas Krasauskas – 11 tšk., Gintas Brazaitis – 10 tšk.

„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)