Callcredit vs Remza & Langvila (72:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi „Callcredit“, laimėjo ir rungtynes

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 23:43 val., peržiūros: 1145

Ketvirtadienį, lapkričio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Callcredit“ bei svečių „Remza & Langvila“ ekipų. Pirmoji rungtynių pusė buvo gan atkakli ir po pirmųjų dviejų kėlinių nugalėtojas dar nė iš tolo nebuvo aiškus. Tačiau trečiasis kėlinukas išsprendė visus galvosūkius. „Callcredit“ šį kėlinį laimėjo 17-os taškų skirtumu bei taip paklojo pamatus savo pergalei.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkų ekipa ir po poros sužaistų minučių, jų pranašumas siekė penkių taškų ribą. Vėliau jie savo pranašumą padidino dar taškeliu, bet tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Remza & Langvila“ komanda, kuri pavijo savo varžovus ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Tada aukštesnę pavarą įjungė šeimininkai ir netrukus savo persvarą padidino iki aštuonių taškų. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek tvirčiau atrodė svečių komanda, kuri sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 22:19. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos pradėjo žaisti gan apylygiai ir keitėsi tiek sėkmingomis, tiek nesėkmingomis atakomis. Po kurio laiko, „Remza & Langvila“ ekipai pavyko persverti rezultatą ir įgyti minimalų pranašumą, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Callcredit“ ekipa ir vėl įgijo septynių taškų atotrūkį. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė svečių komanda ir vėl pavijo savo varžovus, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:32.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo vėl apylygiai ir apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis. Tačiau tuomet kur kas aukštesnę pavarą įjungė „Callcredit“ ekipa, kuri pradėjo savo varžovus gniuždyti taikliais tolimais metimais bei gera gynyba. Kėlinuką šeimininkai užbaigė 17:3 spurtu bei po trijų ketvirčių turėjo jau įtikinamą pranašumą – 58:39. Ketvirtąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „Remza & Langvila“ ekipa, kuri pelnė 10-imt taškų be varžovų atsako bei sušvelnino atsilikimą iki vienženklio. Po minutės pertraukėlės atsigavę „Callcredit“ krepšininkai patys pradėjo rinkti taškus ir tuo pačiu neleido savo priešininkams jų surinkti. Šeimininkai tuomet spurtavo 14:0 ir įgijo jau didesnį kaip 20-ies taškų pranašumą, kuris jiems garantavo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:59.

T.Konovalovas („Callcredit“):
„Aš, manau, elementariai esame stipresnės sudėties. Pradžiai gal buvo truputėlį sunkoka susikaupt, įsivažiuot, nes norisi, kad visi žaidėjai pažaistų. Pradėjus atlikinėt keitimus truputį išsimušėm iš ritmo, o po didžiosios pertraukos paprasčiausiai atsirišo krepšys. Atradom daugiau tritaškių metimų, savo žaidimą ir to pasekoje pabėgom“.

Callcredit: Arūnas Rimas – 21 tšk., Darius Šiumeta – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Jurkevičius – 13 tšk., Vilius Šiupinys – 10 tšk.

Remza & Langvila: Narūnas Čekaitis – 13 tšk., Tadas Dudzevičius – 11 tšk., Žilvinas Zakrasas – 9 tšk.

Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų (2017 sausio 13 d., penktadienis, 14:15 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)