SD Ranga vs Baubilas & Verslo pasaulis (66:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 23:52 val., peržiūros: 1410

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijoje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „SD Rangos“ bei svečių „Baubilas & Verslo pasaulis“. Pirmajame kėlinyje apylygiai žaidusių komandų pajėgumas išsiskyrė antrajame kėlinyje, kurį užtikrintai laimėjo aikštelės šeimininkai. Visgi, vėliau šeimininkai krito į duobę, o tuo pasinaudojo svečių ekipa ir sugrįžo į rungtynes, bet lemiamu momentu, sėkmė nusišypsojo „SD Ranga“ ekipai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviu ir apylygiu komandų žaidimu. Komandos kelis kartus buvo apsimainiusios pirmaujančiųjų role bei kelis kartus rezultatas buvo tapęs lygus. Tokiu būdu komandos žaidė iki pat kėlinio pabaigos, o po pirmųjų dešimties minučių tarp komandų tvyrojo lygybė – 19:19. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „SD Rangos“ kolektyvas, kurie spurtavo 9:0 bei įgijo jau beveik dviženklį pranašumą. Vėliau pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė ir „Baubilas & Verslo pasaulis“, bet sumažinti akivaizdžiai atsilikimo jiems nepavyko, nes į kiekvieną jų sėkmingą ataką, šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Galiausiai, jie dar labiau padidino savo pranašumą, o po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius – 41:29.

Trečiasis rungtynių kėlinukas buvo itin nerezultatyvus. Komandos per šį kėlinį, bendrai sudėjus, tesukrapštė vos 20-imt taškų. Kėlinį kiek geriau pradėjo „SD Rangos“ ekipa, kurie laimėjo atkarpą 7:1, tačiau ties šia atkarpa, tai buvo jų paskutiniai taškai šiame ketvirtyje. Per likusias septynias su puse minutės, jie nesugebėjo pelnyti nei vieno taško, o po šiokio tokio antausio atsigavę „Baubilas & Verslo pasaulis“ komanda kilo į šturmą. Jie pasinaudojo šia varžovų duobe ir pelnė per likusį laikotarpį 12-ą taškų, kurie leido jiems sugrįžti į rungtynes bei vėl pakovoti dėl pergalės. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 48:42. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus savo atsilikimą sumažino iki dviejų taškų. Visgi, tuomet porą ataką sėkmingai užbaigė aikštelės šeimininkai bei vėl įgijo kiek saugesnį pranašumą. Tuomet komandos žaidė gan apylygiai, o likus žaisti dvi minutes, „Baubilas & Verslo pasaulis“ po taiklaus M. Samuolio dvitaškio išlygino rezultatą. Tuomet du baudos metimus pataikė aikštelės šeimininkai, o kitoje aikštelės pusėje tas pats M.Samuolis smeigė taiklų tolimą metimą bei leido savo komandai įgyti minimalų pranašumą. Tuomet naštą ant savo pečių užsimetė „SD Rangos“ ekipos žaidėjas J.Draudvila, kuris pradžiai prasiveržė ir persvėrė rezultatą, o tuomet smeigė tolimą metimą ir leido savo ekipai įgyti keturių taškų atotrūkį, likus žaisti vos 38-ias sekundes. Tuomet R.Švagždys smeigė tolimą metimą, o kitoje aikštelės pusėje vieną baudos metimą pataikė U.Drulia ir „SD Rangos“ persvara tebuvo vos du taškai. Palanki situacija susiklostė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipai ir R.Švagždys stojo mesti dviejų baudos metimų. Visgi, žaidėjo ranka sudrebėjo ir jis pataikė tik vieną baudos metimą. Kitoje aikštelės pusėje vėlgi, tinkliuką skrodė tik vienas taiklus baudos metimas ir komandas teskyrė tie patys du taškai. Svečių ekipa galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jų metimas skriejo pro šalį ir gerą progą turėjo šeimininkai padėti tašką šiose rungtynėse, bet likus žaisti penkias sekundes, greitoje atakoje, K.Klimas gavo bloką nuo varžovo, o gynyboje atkovojęs kamuolį R.Švagždys skuodė lyginti rezultato arba išplėšti pergalę. Visgi, žaidėjas nesuvaldė kamuolio ir taip rungtynių laikas ištiksėjo bei skelbė „SD Rangos“ pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:64.

D.Jagminas („SD Ranga“):
„Baubilas & Verslo pasaulis“ gera komanda, patys matot. Nepataikėm, kaip sakant, tų savo metimų, bet paskui iki galo pakovojom ir tiesiog laimėjom“.

SD Ranga: Justas Draudvila – 18 tšk., Martynas Mikalauskas – 15 tšk., Lukas Jagminas – 10 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 17 tšk., Mindaugas Samuolis – 14 tšk., Aidas Urbonas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Ryterna po dramatiškos kovos ir pratęsimo įveikė Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Kauno tiltai“ po įtemptos dvikovos įveikė savo varžovus minimaliu skirtumu (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 00:21 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)