Kauno tiltai vs Baubilas & Verslo pasaulis (66:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ po įtemptos dvikovos įveikė savo varžovus minimaliu skirtumu

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 00:21 val., peržiūros: 1242

Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Baubilas & Verslo pasaulis“. Nuostabiai pirmąjį ketvirtį pradėję svečiai, antrajame kėlinyje susidūrė su sunkumais ir leido savo varžovams persverti rezultatą. Likusių rungtynių metu komandos žaidė apylygiai, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Pirmąjį kėlinuką tiesiog nuostabiai pradėjo R. Švagždžio vedina „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa, kuri rungtynes pradėjo pelnydama net 14-ą taškų be varžovų atsako. Pagaliau pirmuosius taškus tuomet pelnė ir šeimininkai, o likusio kėlinio metu komandos žaidė jau apylygiai, tad svečiai išlaikė tą dviženklį pranašumą. R.Švagždys vien per šį ketvirtį pelnė 17-ą taškų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:23. Antrąjį ketvirtį „Baubilas & Verslo pasaulis“ pradėjo padidindami savo pranašumą iki 16-os taškų, bet tuomet savo žaidimo ritmą pagavo „Kauno tiltai“. Jie pradėjo ženkliai tirpdyti deficitą ir surengę 19:3 spurtą, išlygino rezultatą. Likusio kėlinuko metu komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais metimais, o po pirmosios rungtynių pusės, priekyje buvo jau „Kauno tiltų“ ekipa – 35:33.

Iniciatyvą į savas rankas perėmusi šeimininkų komanda ir toliau nemažino apsukų. Jie trečiąjį ketvirtį pradėjo po truputį didindami pranašumą. Tuomet „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandai pavyko stabilizuoti padėtį ir jie pradėjo žaisti apylygiai su savo varžovais. „Kauno tiltai“ viso kėlinio metu buvo priekyje ir prieš pat lemiamą ketvirtį turėjo nežymų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 52:48. Lemiamas ketvirtis žadėjo gan atkaklų krepšinio spektaklį. Kėlinio pradžioje šeimininkams buvo pavykę įgauti jau aštuonių taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, o atsisėdus keliems „Kauno tiltų“ lyderiams, „Baubilas & Verslo pasaulis“ pasinaudojo ta proga ir priartėjo prie varžovų, o galiausiai ir išlygino rezultatą. Likus žaisti dvi su puse minutės, po taiklaus R. Kabašinsko metimo, svečių ekipa įgijo dviejų taškų pranašumą. Tuomet sekė poros minučių tyla ir likus žaisti vos pusei minutės, „Kauno tiltų“ ekipos žaidėjas M.Mažeika realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir taip tik sumažino atsilikimą iki minimumo. Po greitos svečių ekipos klaidos, šeimininkai įgijo šansą persverti rezultatą ir tuo pasinaudojo. Rungtynių herojumi tapo E.Jančauskas, kuris pataikė sudėtingą dvitaškį ir išvedė savo ekipą į priekį. Per likusį laiką svečių ekipa nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšio, o sunkia pergale šiandien džiaugėsi „Kauno tiltai“. Galutinis rungtynių rezultatas 66:65.

A.Čekanauskas („Kauno tiltai“):
„Smagu, tikrai smagu laimėti, ypač laimėti tokiu taškų skirtumu ir tokioje rimtoje kovoje. Varžovas mums yra puikiai pažįstamas, mes jį begalo gerbiam. Esam nukentėję nuo jų prieš tai vykusiuose sezonuose, kuomet mus išmetė iš atkrintamųjų. Šiandien atėjom labai trokšdami atsirevanšuoti ir galbūt šiek tiek rungtynių pradžioje perdegėm. Per didelis noras laimėti mums tiesiog pakišo koją ir rungtynes pradėjom labai sunkiai. Bet vėliau įsibėgėjom, pradėjom žaisti savo žaidimą, sustojom į zoninę gynybą, kuri pasiteisino ir ačiū Dievui – laimėjom.“

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 19 tšk., Aidas Urbonas – 12 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Šarūnas Krilavičius – 12 tšk., Dmitrij Kvitka – 10 tšk.

„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)Kauno tiltai vyriškoje kovoje vis tik pripažino Callcredit pranašumą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:35 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)