Kauno technologijos universitetas vs Baubilas & Verslo pasaulis (61:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 1232

Sausio 29 dieną, 17:15 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno technologijos universitetas“ (šeimininkai) ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje į priekį pabėgo ir dviženklį pranašumą pasiekė svečiai. Nors „KTU“ po ilgosios pertraukos ir lipo varžovams ant kulnų, bet perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Po kietos ir daug pražangų pareikalavusios kovos, pergalę pasiekė „Baubilas & Verslo pasaulis“. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:72.

Rungtynių pradžioje labai neblogai startavo šeimininkai, kurie pataikė kelis tritaškius ir nutolo. Tačiau persvara savo rankose „KTU“ išlaikė vos pusę kėlinuko, netrukus svečiai priminė, jog gali taip pat puikiai pataikyti iš toli, o skirtumas ne tik visiškai išnyko, bet kėlinuko pabaigoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ komanda jau turėjo persvarą savo pusėje. Tiesa, netrukus abiejų komandų žaidimas tapo klampesnis, rezultatyvumas ženkliai sumenko, o pats žaidimas buvo ties pražangos riba. Nors „Baubilas & Verslo pasaulis“ ir išlaikė pranašumą, bet šeimininkai buvo visai arti. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo rezultatu 32:35.

Trečiame kėlinuke „KTU“ sugebėjo išlyginti rezultatą, bet tuo komanda pasidžiaugė vos vieną ataką. Netrukus „Baubilas & Verslo pasaulis“ surengė spurtą ir pabėgo tolyn, svečių pranašumas vėl išaugo, o komandas dabar skyrė ir 10 taškų riba. Nuo to momento abi komandos ėmė rungtyniauti labai kietai, pražangų skaičius augo su kiekviena minute, o komandos vis dažniau žvalgėsi į rungtynių teisėjus. „KTU“ nepasidavė ir nenuleido rankų nei minutei, komandai kelis kartus pavyko priartėti, bet lemiamu metu „Baubilas & Verslo pasaulis“ sužaidė tikrai užtikrintai. Šeimininkai paskutinėmis akimirkomis nors ir stabdė varžovus pražangomis, bet ši taktika nesuveikė, skirtumas buvo tiesiog per didelis. „Baubilas & Verslo pasaulis“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 61:72.

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 18 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vytautas Pliauga – 15 tšk., Laurynas Andriuškevičius – 11 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Šarūnas Krilavičius – 10 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Samuolis – 10 tšk., Ruslanas Babilevas – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Ryterna po dramatiškos kovos ir pratęsimo įveikė Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)Paskutinę sekundę Gėlių bankas išleido pergalę prieš Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)