Kauno švara vs Gėlių bankas (72:91)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Gėlių bankas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų.

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 01:00 val., peržiūros: 1545

Antradienį, lapkričio 30 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno švara" ir svečiuose žaidę "Gėlių bankas" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Kauno švaros" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (24:20). Antrame kėlinyje šeimininkai vis dar žaidė užtikrinčiau ir po dviejų kėlinių komandos skyrė 5 taškai – (42:37). Trečiame kėlinyje "Gėlių bankas" ekipai pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti – (54:58). Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau nemažino apsukų, didino atsilikimą tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:91).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu "Gėlių bankas" ekipos pelnytu dvitaškiu metimu, vėliau sekė pirmieji 3 "Kauno švaros" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie minutę, minimaliu skirtumu priekyje buvo šeimininkai – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus, šeimininkams buvo pavykę įsiveržti į priekį rezultatu – (11:8). Antroje kėlinio dalyje kiek netikėtai 2 minučių atkarpą "Kauno švara" laimėjo rezultatu – (13:0), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki dviženklio – (24:8). Visgi per likusį laiką "Gėlių bankas" ekipai pavyko surengti savo spurtą – (0:12) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:20).

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo "Kauno švaros" ekipai, kuriai sužaidus apie 2 minutes buvo pavykę padidinti skirtumą iki dviženklio – (33:23). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai vėl sumažino atsilikimą iki 4 taškų – (35:31). Antroje kėlinio dalyje sužaidus dar apie minutę svečiai išlygino rezultatą – (35:35). Visgi per likusį laiką šeimininkų ekipa susigrąžino turėtą minimalią persvarą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (42:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Gėlių bankas" ekipos puikiai sužaista atkarpa – (3:8), po kurios sužaidus apie 4 minutes rezultatas buvo lygus – (45:45). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus svečiai jau pirmavo rezultatu – (50:52). Per likusį laiką šeimininkai leido svečiams atitrūkti ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (50:54).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 5 kėlinio minutes rezultatas buvo – (60:67). Antroje kėlinio dalyje svečiai ėmė po truputi tolti nuo savo varžovų ir likus žaisti nepilnas 3 minutes komandas skyrė jau 11 taškų – (64:75). Per likusį laiką "Gėlių bankas" ekipa dar padidino skirtumą iki 19 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:91).

Po laimėtų rungtynių "Gėlių bankas" ekipos treneris kalbėjo: "Pradėjome sunkiai rungtynes, pradžioje prieš varžovų zoninę gynybą sunkiai radome ką pastatyti, bet galiausiai įsivažiavome ir viskas klostėsi gerai."

Kauno švara: Remigijus Motys – 16 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Vosgirdas – 16 tšk., Mykolas Brusokas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Gėlių bankas: Žilvinas Danielius – 34 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Karolis Armalis – 17 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Saulius Kepežinskas – 15 tšk., Rolandas Stagniūnas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Gėlių bankas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė šešiese susirinkusius „Vilmistos“ krepšininkus (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 20:25 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)Paskutinę sekundę Gėlių bankas išleido pergalę prieš Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė antrąją pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:06 val.)