Kauno švara vs Remza & Langvila (68:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Remza & Langvila“ pasiekė antrąją pergalę

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 23:06 val., peržiūros: 1272

Antradienį, lapkričio 8 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno švaros“ bei svečių „Remza & Langvila“. Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus ekipų pajėgumas išsilygino, o trečiajame kėlinyje svečių ekipai pavyko atitolti nuo savo varžovų bei įgyti dviženklį pranašumą, kuris leido jiems jaustis saugiems beveik iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau tai šventės jiems nesugadino ir po atkaklios kovos, jiems pavyko palaužti „Kauno švaros“ ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno švaros“ kolektyvas, kurie vien per pirmąją minutę sugebėjo pelnyti aštuonis taškus. Vėliau savo taškų kraitį atidarė ir „Remza & Langvila“ ekipa, o tuomet komandų pajėgumas išsilygino ir komandos kurį laiką žaidė taškas į tašką. Likus žaisti tris su puse minutės, komandas skyrė šeši taškai, tačiau per likusį kėlinio laiką šeimininkai daugiau nesugebėjo sukrapštyti nė taško, o tuo pasinaudojo svečiai ir išlygino rezultatą. Rezultas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:16. Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Remza & Langvila“ ekipa, kuri perimė rungtynių kontrolę į savo rankas bei patys įgijo šiokį tokį pranašumą. Likus žaisti tris minutes, svečių ekipos pranašumas siekė septynių taškų ribą, tačiau kėlinio pabaigoje kiek geriau pasisekė „Kauno švaros“ komandai, kuri deficitą kiek aptirpdė. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:33.

Trečiąjį kėlinuką komandos žaidė daugmaž apylygiai, tačiau mažiuku žingsneliu priekyje buvo svečiai, kurie po truputį tolo nuo savo varžovų. Likus žaisti tris minutes, komandas skyrė keturi taškai, bet tuomet krepšys užsirišo „Kauno švaros“ ekipai, o tuo netruko pasinaudoti „Remza & Langvila“ komanda, kuri kėlinį užbaigė pelnydami 11-ą taškų paeiliui bei po trijų kėlinukų turėjo jau solidų 15-os taškų pranašumą – 43:58. Ketvirtajame kėlinuke geriau sekėsi šeimininkų komandai, kuri pradėjo tirpdyti savo deficitą ir sužaidus ne pilną pusę kėlinio, komandas teskyrė vienženklis taškų skaičius. Likus žaisti dvi su puse minutės, „Remza & Langvila“ ekipos pranašumas dar siekė devynis taškus, tačiau tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Kauno švara“. Jie sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje protingiau ir šalčiau sužaidė svečių ekipa bei iškovojo gan nelengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:74.

Kauno švara: Titas Kažemėkas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Mykolas Brusokas – 14 tšk., Andrius Olberkis – 14 tšk., Paulius Vosgirdas – 10 tšk.

Remza & Langvila: Narūnas Čekaitis – 18 tšk. (12 atk. kam.), Tadas Dudzevičius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Abromaitis – 14 tšk., Raimondas Baliūnas – 13 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.)

Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)