Gėlių bankas vs Vėjų linija & Garliavos duona (60:53)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį

2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 1045

Pirmadienį Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių aštuntfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Gėlių bankas“ ir svečių teisėmis atvykę „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Gėlių bankas“ , kur varžovams sunkiai sekėsi įveikti kietą gynybą ( 8:2). V.Merkelis patraukė komandą į priekį ir skirtumas ištirpo iki minimumo. Vis dėlto, šeimininkai greitai atsatatė turėtą pranašumą ( 14:9). Per likusias tris minutes šeimininkai pasididino pranašumą iki 7 taškų ( 20:13). Antrame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. „Vėjų linija & Garliavos duona“ pavyko surengti spurtą 5:0, tačiau „Gėlių bankas“ toliau laužė viską iš po krepšio ( 29:22). Per likusį laiką K.Armalis smeigė tritaškius metimus vieną po kito ir pranašumas išaugo iki dviženklio pranašumo – 41:29.

Po ilgosios pertraukos „Vėjų linija & Garliavos duona“ toliau dovanodavo varžovams po savo krepšiu neatkovotus kamuolius , kur šeimininkai toliau didino pranašumą ( 47:29). Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo puolime ir per keletą minučių skirtumą sumažino iki dvylikos taškų ( 48:36). Ketvirčio pabaigoje ne vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, Ketvirtame kėlinyje L.Varnas tempė komandą ant pečių, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesugebėdavo apsiginti nuo varžovų tritaškių metimų ( 42:54). „Gėlių bankas“ pradėjo strigti puolime, o skirtumas toliau mažėjo ( 49:55). Rungtynių pabaigoje „Gėlių bankas“ užpuolė keletą svarbių atakų, kur išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 60:53 (20:13, 21:16, 7:7, 12:17)

Gėlių bankas: Saulius Kepežinskas – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Armalis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Karolis Folkmanas – 13 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 22 tšk., Vytautas Merkelis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Raila – 9 tšk. (14 atk. kam.)

„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Gėlių bankas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 01:00 val.)„Gėlių bankas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė šešiese susirinkusius „Vilmistos“ krepšininkus (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)„RVG“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)Paskutinę sekundę Gėlių bankas išleido pergalę prieš Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)„Acme“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:23 val.)