Remza & Langvila vs Vėjų linija & Garliavos duona (81:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 01:21 val., peržiūros: 1474

Antradienį, spalio 25-ąją dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos „Baltik Sport“ pimenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Remza & Langvila“ ir svečių „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkų komandos puolėjas N.Čekaitis, tačiau jau kitoje atakoje ir svečiams pavyko atidaryti savo komandos taškų sąskaitą. Kėlinio pradžia buvo nerezultatyvi, o abi komandos žaidė gan lėtą ir taktinį krepšinį. Įpusėjus ketvirčiui svečiai turėjo dviejų taškų persvarą (5:7). Antroje kėlinuko pusėje komandos pradėjo žaisti rezultatyviau ir laisviau. Svečiai buvo truputį nutolę nuo varžovų, tačiau jie vėl greit pasivijo savo varžovus. Tik ketvirčio pabaigoje po 6 iš eilės pelnytų L. Varno taškų „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda vėl kiek atitrūko nuo savo oponentų – 14:19.

Antrajį ketvirtį užtikrintai pradėjo svečiai ir sužaidus beveik dvi minutes jau turėjo dviženklę persvarą (14:25). Šeimininkai kėlinuko pradžioje buvo pasiųsti į lengvą nokdauną, bet greit atsipeikėjo ir įpusėjus kėlinukui savo deficitą sumažino daugiau nei perpus (25:29). Tačiau šeimininkai, daugiausia R. Baliūno pastangomis, perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Likus žaisti apie tris minutes dvitaškį pataikė A.Abromaitis po labai ilgos pertraukos išvesdamas savo komandą į priekį. „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos žaidėjam nebepavyko atrasti savojo žaidimo ir prieš ilgąją pertrauką jau jie buvo besivejančių vaidmenyje – (38:36).

Po pertraukos „Remza & Langvila“ krepšininkai sugrįžo į aikštelę pakilios nuotaikos ir per kelias minutes laimėjo atkarpą 11:0 ir susikrovė divženklę persvarą (49:36). Svečiai kaip įmanydami bandė kuo greičiau pasivyti savo varžovus, bet užtikrintai žaidę šeimininkai sugebė atlaikyti varžovų šturmą ir išlaikyti persvarą. Po trijų kėlinių „Remza & Langvila“ visdar pirmavo 6 taškais – 60:54.

Lemiamas rungtynių kėlinukas prasidėjo rezultatyvia svečių ataka, bet R.Baliūnas taip pat atsakė dvitaškiu. Sužaidus nepilnas keturias minutes svečiai priartėjo prie varžovų vos per vieną metimą (62:60), bet šeimininkai po minutės pertraukėlės pelnė 4 taškus be atsako ir vėl truputš atsiplėšė. Svečių komandos krepšininkai stengdamiesi sumažinti rezultatą pradėjo vis dažniau klysti, o tuo pasinaudoję varžovai, likus žaisti daugiau nei tris minutes atstatė dviženklę persvarą (73:62). Nors likus žaisti minutę svečiai dar bandė kanbintis į šias rungtynes (75:71), tačiau lemiamu momentu baudų metimai dažniau skriejo pro šalį, nei skrodė tinklelį, o ir laiko bei jėgų nebeužteko kovai dėl pergalės. „Remza & Langvila“ šventė nelengvą pergalę rezultatu – 81:74.

Remza & Langvila: Raimondas Baliūnas – 19 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 15 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 13 tšk. (13 atk. kam.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Raila – 13 tšk., Mantas Daunoravičius – 12 tšk.

„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)Omega apgynė savo sienas prieš Vėjų Linija&Garliavos Duona (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)