Remza & Langvila vs Lietuvos geležinkeliai (68:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“

2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 23:35 val., peržiūros: 1111

Sausio 12 dieną, T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Lietuvos Geležinkelių“ ekipos. Nors rungtynes kur kas geriau pradėjo „Lietuvos Geležinkeliai“ tačiau rungtynių eigoje svečiai įsivažiavo, ko pasekoje jų sustabdyti svečiams jau nebepavyko. „Remza & Langvila“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (68 – 57).

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai. Nieko nelaukę jie išsiveržė į priekį ir kėlinuko eigoje savo pranašumą vis didino. Puiki gynyba, bei aktyvus puolimas jiems padėjo kėlinuko pabaigoje susikaupti beveik dviženklį pranašumą (12 – 21).

Antrasis kėlinukas visiškai nusvėrė svarstykles kitąpus. Pirmam kėlinuke neužpuolę šeimininkai atsigavo ir pradėjo realizuoti savo kuriamas atakas. Negana to jie kur kas labiau susiėmė gynyboje ir privertė svečius mesti iš nepatogių situacijų, bei priimsi skubotus sprendimus. Šį kėlinuką šeimininkai laimėjo 12 taškų skirtumu ir ilgosios pertraukos metu jau pirmavo 3 taškais (33 – 30).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje toliau dominavo šeimininkai. Ir toliau puikiai dirbdami gynyboje ir gerai puldami jie tik tolo nuo savo varžovų. Svečiams tuo tarpu šiam kėlinuke visiškai nekrito. Jie šio ketvirčio metu pataikė vos 3 metimus iš 16 ir pelnę vos 8 taškus. Rezultatas po 3 kėlinių buvo (54 – 38), šeimininkų naudai.

Paskutinis kėlinukas jau tebebuvo formalumas. Nors svečiai dar parodė šiek tiek charakterio ir sumažino deficitą iki vienženklio, tačiau šeimininkai daugiau jiems priartėti nebeleido. Patys realizavę kelias atakas ir eilės vėl susigrąžino saugų pranašumą. Šios rungtynės baigėsi šeimininkų pergale rezultatu (68 – 57).

Remza & Langvila: Tadas Galinauskas – 15 tšk., Tadas Dudzevičius – 12 tšk., Darius Dzimidavičius – 10 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tadas Chochlovas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Visockis – 11 tšk., Tadas Šimkus – 11 tšk., Dovydas Blinkus – 10 tšk. (11 atk. kam., 6 perimt. kam.)

„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:47 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)