automokykla.lt vs Acme (89:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 10 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Vienuolika tritaškių pataikęs Grant Aleksa atvedė „automokykla.lt“ į pergalę

2017 vasario 10 d., Penktadienis, 23:16 val., peržiūros: 1155

Penktadienį, vasario 10 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „automokykla.lt“ ir svečių „Acme“ ekipų. Pradžioje žymiai geriau startavę svečiai kiek atitrūko, tačiau vėliau spurtavę ir iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai laikui bėgant tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 89:70 (23:17, 25:19, 20:18, 21:16).

Rungtynių pradžioje žymiai aktyviau žaidę „Acme“ krepšininkai spurtavo bei įgijo šešių taškų atotrūkį. Vis tik, ilgai laukti aikštės šeimininkų prabudimo nereikėjo, nes čia pat sėkmingą atkarpą sužaidę „automokykla.lt“ rezultatą išlygino. Kėlinuko pabaigoje spurtavę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo šešių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke prabilo G. Aleksa, kuris smeigė kelis tolimus metimus bei padėjo aikštės šeimininkams dar labiau atitrūkti. Priešnuodžių prieš varžovų snaiperį neradę svečiai po dviejų kėlinių turėjo dvylikos taškų deficitą. 48:36.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir toliau „automokykla.lt“ gretose nuo tolimos distancijos žibėjęs G. Aleksa neleido varžovams priartėti. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje G. Aleksa kalė bene paskutinius vinis į priešininkų karstą, kurie taip ir nesugebėjo išspręsti jo taiklių tritaškių problemos. Rungtynių atomazgoje užtikrinta pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 89:70.

Po pergalės Jomantas Eibukas kalbėjo: „Pergalę lėmė Granto Aleksos tritaškiai metimai. Šiandien mėtė kaip Stephen Curry. Daug „pirsplashino“, kas ir truktelėjo į priekį“.

„automokykla.lt“: Grant Aleksa – 35 tšk., Vilius Ramonas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justinas Pileckas – 13 tšk., Juozas Kajokas – 12 tšk.

„Acme“: Viktoras Žukauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 19 tšk., Justinas Krasauskas – 15 tšk.

„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)Prastai startavę, tačiau septyniolikos taškų deficitą panaikinę „RVG“ iškovojo pirmą pergalę (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:15 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)Rungtynių pabaigoje „Omega“ sutvarkė „vyriškus reikalus“ prieš „Automokykla.lt“ (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:24 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)Celsis atkaklioje kovoje pranoko automokykla.lt (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)