Omega vs automokykla.lt (74:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Rungtynių pabaigoje „Omega“ sutvarkė „vyriškus reikalus“ prieš „Automokykla.lt“

2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 1082

Sausio 25-ios vakarą įvyko dar vienas Įmonių lygos susitikimas, kuriame ginklus surėmė aikštelės šeimininkai „Omega“, bei svečiai „Automokykla.lt“ vyrai. Jau pirmasis kėlinys parodė, jog abi komandos yra vertos viena kitos ir nei viena nenusiteikus aikštelę palikti nuleistomis galvomis. Nors mačą sėkmingiau pradėjo svečiai, tačiau nutolti jiems neleido antroje kėlinio dalyje įsismarkavęs J.Keršis kurio 2 tritaškiai skelbė, kad po pirmųjų dešimties minučių tik 3 taškų persvarą turėjo „Automokykla.lt“.Antrajame kėlinyje ir toliau virė kova taškas į tašką, tačiau keletu taškų priekyje jau buvo šeimininkai, tad po 2 kėlinių 36:32 „Omegos“ naudai.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė sėkmingesnę poros metimų atkarpą keisdavo toks pat sėkmingas varžovų atsakas. Šeimininkus į priekį tempė komandiškas žaidimas tuo tarpu svečiams 8 taškus iš eilės pelnęs J.Kajokas davė didžiulį postumį ir po 3 kėlinių svarstyklės vėl krypo „Automokykla.lt“ komandos naudai 52:54.

Ir kad ir kaip įnirtingai kovoję svečiai nenorėjo pasiduoti vis tik antroje kėlinio pusėje vedami savo lyderio J.Keršio žingsnis po žingsnio perėmė iniciatyvą, o likus 3 minutėms į aikštę vėl žengęs D.Šliogeris savo 2 tritaškiais dėjo paskutinį tašką šiose atkakliose rungtynėse 74:65 triumfuoja „Omegos“ vyrai.

„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)Vienuolika tritaškių pataikęs Grant Aleksa atvedė „automokykla.lt“ į pergalę (2017 vasario 10 d., penktadienis, 23:16 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)