Artstone vs Restauratoriai & Hausa (60:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“

2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 1398

Pirmadienį, spalio 24-ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Artstone“ ir svečių „Restauratoriai & Hausa“ komandos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai iškart truktelėdami į priekį, bet antroje ketvirčio pusėje šeimininkams pavyko atsitiesti ir prisivyti varžovus. Antrajame ketvirtyje žaidimas geriau klostėsi svečiams ir jie vėl nutolo. Nors atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus, šeimininkai spurtavo ir ketvirtajame kėlinuke sugebėjo išlyginti rezultatą, bet jėgų ir laiko persverti rezultatą savo naudai jiems nepavyko ir „Restauratoriai & Hausa“ šventė pirmąją pergalę pirmenybėse rezultatu 60:68 (15:17, 12:22, 20:12, 13:17).

Rungtynių pirmuosius taškus dvitašku pelnė šeimininkų gynėjas D.Butkus, tačiau jau kitoje atakoje ir svečių komandos puolėjas M.Veršinskas pasižymėjo dvitaškiu. Šeimininkams krepšys tarsi užsirišo ir jie 4 minutes nepelnė nei taško, o į savąjį praleido 9, tokiu pačiu skirtumu (2:11) leisdami nutolti varžovams. Antroje ketvirčio pusėje jau „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o įsidrąsinę varžovai vis dažniau rasdavo būdų kaip pelnyti taškus. Besibaigiant kėliniui E.Pocius pelnė dvitaškį ir komandas pasibaigius ketvirčiui skyrė vos 2 taškai – 15:17.

Antrame kėlinuke „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes pirmą kartą šeimininkai turėjo dviženklį deficitą – 17:28. Nors „Artstone“ puolėjų pastangomis pavyko apkarpyti svečių persvarą, bet svečių gynėjai likus žaisti 4 minutes sugrąžino savo komandai dviženklę persvarą (23:33). Likusį kėlinio laiką abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkams nepavyko priartėti. Po J. Snudaičio tritaškio svečiai, prieš ilgąją pertrauką turėjo 12 taškų persvarą – 27:39.

Po didžiosios petraukos žaidimas išsilygino. Komandos viena po kietos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet skirtumas tarp komandų svyravo nežymiai – 8-12 taškų. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes komandas vis dar skyrė dviženklė svečių persvara (36:47). Kėlinio pabaigoje svečiai spuravo ir vedami komandos gynėjų D. Butkaus ir E. Pociaus sumažino atsilikimą iki 4 taškų (45:49). Tokio varžovų žaidimo kėlinio pabaigoje nesitikėję „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjai sutriko ir neberado savojo žaidimo. Prieš lemiamą ketvirtį „Artstone“, po J. Masaičio dvitaškio atsilikinėjo jau tik 4 taškais – 47:51.

Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidus minutę po R. Sasnauko dvitaškio išlygino rezultatą (51:51). „Artstone“ krepšininkams nepavyko pasiųsti varžovų į nokdauną ir periimti žaidimo vadžias į savo rankas. Netrukus svečiai vėl pagavo savo žaidimo ritmą ir spurtavo 0:8. Įpusėjus ketvirčiui „Restauratoriai & Hausa“ komanda vėl turėjo apčiuopiamą persvarą – 51:59. Šeimininkų komandą gelbėti dar bandė E.Pocius pelnydamas 4 taškus iš eilės ir perpus sumažindamas „Artstone“ deficitą. Svečiai nieko nelaukę paprašė minutės pertraukėlės ir po jos vėl trūktelėjo į priekį (55:64). Per likusias dvi minutes šeimininkams nepavyko nuveikti kažko reikšmingo šiose rungtynėse ir jiems teko pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pergalę rezultatu 60:68.

Po laimėtų rungtynių „Restauratoriai & Hausa“ komandos treneris V.Kalesnikas džiaugėsi, kad jo komanda nepaleido pergalės iš rankų: „Šiandien pirmą kartą po vasaros susirinkome, be treniruočių, be nieko, todėl taip vangiai ir žaidėme. Pagal rezultą ir matosi, bet tikiu, kad sezono eigoje dar tikrai įsibėgėsim ir tikrai bus geresnių rungtynių.“

Artstone: Rytis Sasnauskas – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ernestas Pocius – 16 tšk., Justas Masaitis – 12 tšk. (16 atk. kam.), Tomas Šiškevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Restauratoriai & Hausa: Martynas Veršinskas – 22 tšk., Jonas Snudaitis – 14 tšk., Povilas Mickūnas – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 22:17 val.)