Kauno švara vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (75:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“

2017 kovo 28 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 1144

Kovo 28 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės trečios aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą. Pirmą susitikimą rezultatu 78:73 buvo laimėję „Kauno švara“, o antras rungtynes rezultatu 75:55 laimėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“.

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Trečią minutę komandas skyrė vienas taškas (6:7). Netrukus spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (6:12). Septintą minutę svečių puolimas užstrigo, o „Kauno švara“ pelnė 12 taškų be atsako (18:12).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Kauno švaros“ tritaškiu (21:12). Visgi sekančią trijų minučių atkarpą rezultatu 2:8 laimėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (23:20). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (28:23). Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (33:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms „Kauno švara“ turėjo aštuonių taškų persvarą (38:30).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (40:32). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (40:37). Visgi pamažu „Kauno švara“ vėl nutolo nuo varžovų (48:40). Šeštą minutę spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako, o rezultatas tapo lygus (48:48). Visgi po „Kauno švaros“ minutės pertraukėlės geriau žaidė „Kauno švara“, kuriem pavyko įgyti penkių taškų pranašumą (53:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje dar du dvitaškius pataikė „Kauno švara“, po kurių jų persvara padidėjo iki devynių taškų (57:48). Ketvirtą minutę komandas skyrė 10 taškų (61:51). Visgi netrukus „Kauno švaros“ persvara aptirpo iki penkių taškų (61:56). Daugiausia taiklių tritaškių pagalba „Kauno švara“ padidino persvarą iki 10 taškų (69:59). Per likusį laiką „Kauno švara“ neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 75:64. Ketvirtfinalyje „Kauno švara“ susikaus su „Acme“.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ treneris M.Kadakauskis: „Šiandien sunkiai sekėsi apsiginti. Pradžioje rungtynių lyg ir apylygiai ėjosi žaidimas, bet vėliau jie išsiveržė į priekį, o išlyginti taip ir nepavyko. Gale rungtynių lyg ir buvome užsikabinę, bet jie pataikė du ar tris tritaškius, kurie mus nužudė. Gale rungtynių jau buvo sunku pasivyti.“

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Senkus – 13 tšk., Andrius Gasiūnas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Titas Kažemėkas – 11 tšk.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 19 tšk., Tomas Vilimas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Vidas Jucius – 11 tšk.

„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)