Callcredit vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (71:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“

2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 23:01 val., peržiūros: 1414

Ketvirtadienį, gruodžio 1 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynėse, kuriose susitiko šeimininkų „Callcredit.lt“ ir svečių „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandų. Susitikimas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidus 4 minutes buvo priekyje 7:2. Antroje kėlinio pusėje „Callcredit.lt“ krepšininkai po V. Šiupinio dvitaškio turėjo jau dviženklę persvarą – 15:5. Varžovai į tai atsakė atkarpa 0:7 ir sumažino deficitą iki 4 taškų. Kėlinį tritaškiu baigė T.Vilimas, tačiau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po pirmojo kėlinio visdar turėjo 4 taškų deficitą – 19:15.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai demonstravo gerą gynybą per kėlinuką praleisdami tik 9 taškus, o patys sugebėjo pelnyti dvigubai daugiau. Pirmoje kėlinio pusėje abi komandos keletą kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet antroje kėlinio pusėje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ puolimas visiškai sustojo ir per 5 minutes jie nepelnė nei taško. Tuo pasinaudoję jų varžovai iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei dviem minutėm vėl atstatė diženklę persvarą, kurią išsaugojo iki ilgosios pertraukos – 37:24.

Po pertraukos atsigavęs svečių puolimas ir sustyguota gynyba neleido jų varžovams nutolti dar toliau. Nors vienu metu komandas skyrė 16 taškų, tačiau kovingau rungtyniaudami „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkai, po Martynas Kadakauskio dvitaškio su pražanga sumažino turėtą atsikimą iki 9 taškų (52:43). „Callcredit.lt“ kėlinuką užbaigė pelnydami 4 taškus be atsako ir susigrąžindami dviženklę persvarą – 56:43.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje žaidimas išsilygino. Likus žaisti 6 minutes komandas vėl skyrė 9 taškai, bet šeimininkai varžovų arčiau taip ir neprisileido, o sužaidus beveik 7 minutes po M. Lavrentjevo dvitaškio šeimininkai turėjo saugią 13 taškų persvarą. Per likusį laiką „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai nepavyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti varžovų – „Callcredit.lt“ pergalę rezultatu – 71:61.

Po rungtynių pakalbintas „Callcredit.lt“ treneris V.Krulikas kalbėjo: „Šiandien susirinkome tikrai ne pagrindinės sudėties. Gal iš pat pradžių žaidėjai buvo kiek išsigandę, bandė teisėjauti aikštelėje, bet aikštelėje žaidėjui reikia žaisti, o ne užsiimti teisėjavimu ir kalbomis. Paskui vyrai susitvarkė su savo nervais ir ta ramybė nulėmė rungtynių eigą.“

Callcredit: Vilius Šiupinys – 19 tšk., Martynas Lavrentjevas – 17 tšk., Vytautas Jurkevičius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Kęstutis Česnulevičius – 11 tšk., Darius Šiumeta – 10 tšk. (6 rezult. perd., 9 išpr. praž.)

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Tomas Vilimas – 17 tšk., Egidijus Kumža – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 9 tšk.

„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)