Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Kauno švara (63:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 21:24 val., peržiūros: 1216

Sekmadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno švara“ .

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp varžovų, kur nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ toliau rinko taškus tritaškiais metimais, tačiau svečiai susitvarkė su gynyba, kur laimėjo atkarpą 7:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:15). Per likusį laiką ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir komandas skyrė trys taškai – 13:16.

Antrasis ketvirtas prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis, tačiau „Kauno švara“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 17:20). Vis dėlto, „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai pavyko suregzti keletą greitų atakų, kur susigrąžino lyderio vaidmenį į savas rankas ( 23:22).M.Senkus pasinaudojo varžovų klaidomis ir atstatė turėtą pranašumą ( 25:31), Likus žaisti tris minutes svečiai išsaugojo pranašumą – 31:34.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova.A.Olberkis priminė apie save, kur padėjo savo komandai persverti rezultatą į savas rankas ( 41:45). Ketvirčio pabaigoje „Kauno švara“ toliau nestabdė apsukų ir prieš ketvirtą kėlinuką pasididino pranašumą iki 10 taškų – 43:53.

Ketvirtame kėlinyje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau vis koją pakišdavo klaidos ( 50:60). Šeimininkams pavyko susitvarkyti su puolimu ir sumažino skirtumą iki penkių taškų. Vis dėlto, „Kauno švara“ toliau gynėsi kietai, kur laimėjo atkarpą 11:0 ( 55:71). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Kauno švara“ iškovojo antrąją pergalę , rezultatu – 63:75.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Mantas Butkus – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Vilimas – 14 tšk., Vidas Jucius – 10 tšk.

Kauno švara: Andrius Olberkis – 30 tšk. (8 perimt. kam.), Remigijus Motys – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 13 tšk.

„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)