automokykla.lt vs Artstone (56:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 04 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą.

2016 lapkričio 04 d., Penktadienis, 23:37 val., peržiūros: 1178

Penktadienį, lapkričio 4 dieną, Dainavos mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "RVG" ir svečių teisėmis žaidę "Artstone" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "RVG" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:11). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Artstone" ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (21:24). Trečiame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet po trijų kėlinių vis dar priekyje buvo svečiai – (36:37). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova. Pirmaujanti ekipa keitėsi net kelis kartus, bet rungtynių gale sėkmė šį vakarą šypsojosi "Artstone" ekipai, kuri šventė pergalę rezultatu – (56:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "RVG" ekipos žaidėjo M. Stankevičiaus taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Artstone" ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko pirmauti minimaliu skirtumu – (6:5). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių pirmaujanti ekipa vis keitėsi. Visgi kėliniui baiginėjantis "RVG" ekipai pavyko įsiveržti į priekį ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:11).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apylygiai. Sužaidus pirmas 3 minutes rezultatas tarp komandų buvo lygus – (17:17). Vėliau sekė 4 minučių taškų badas, per kurį nei viena komanda nepelnė nė taško. Visgi rungtynėms baiginėjantis svečiams pavyko šiek tiek atsiplėšti ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:24).

Trečią kėlinį geriau pavyko pradėti "Artstone" ekipai, kuriai sužaidus apie 5 minutes pavyko įgyti solidžią 7 taškų persvarą – (25:32). Antroje kėlinio dalyje sužaidus pirmas 2 minutes komandas skyrė tie patys 8 taškai – (28:36). Kėliniui baiginėjantis "RVG" ekipai pavyko surengti spurtą – (8:1), po kurio trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (36:37).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "RVG" ekipai, kuriai sužaidus 4 minutes pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai – (46:39). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – (46:46). Per likusį laiką komandos ėmė žaisti taškas į tašką. Likus žaisti nepilną minutę rezultatas vis dar buvo lygus – (54:54). Per likusį laiką svečiai puikiai sužaidė ne tik puolime ir gynyboje, kas leido iškovoti pergalę rezultatu – (56:58).

Po laimėtų rungtynių "Artstone" ekipos treneris kalbėjo: "Komanda dar nėra susižaidusi, žaidžiame be treniruočių. Trūko kelių pagrindinių žaidėjų, bet manau viską išpildėme pagal planą, pirmavome, turėjome laimėti ir taip įvyko.“

Po pralaimėtų rungtynių "RVG" ekipos treneris kalbėjo: "Gaila nepasisekė rungtynių pabaigoje, varžovai pataikė tokių daug sakyčiau metimų kurie mus gniuždė ir išvedė iš kantrybės. Tiesiog nepasisekė."

RVG: Mantas Stankevičius – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 13 tšk., Grant Aleksa – 12 tšk.

Artstone: Tomas Šiškevičius – 25 tšk. (15 atk. kam.), Remigijus Babenskas – 11 tšk., Simonas Lengvinas – 9 tšk.

„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)