STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs MIKROVISATA (70:72)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 26 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Mikrovisata“ tik per plauką išvengė pralaimėjimo

2009 sausio 26 d., Pirmadienis, 20:29 val., peržiūros: 4494

Šiandien (01.26) Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „S. Raštikio puskarininkių mokyklos“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Mikrovisatos“ krepšinio komandų. Beveik visas rungtynes pirmavusius „S. Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkus pačioje rungtynių pabaigoje varžovai pasivijo ir rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėse rungtynių akimirkose. Įsiveržę į priekį „Mikrovisatos“ krepšininkai sugebėjo apsiginti nuo paskutiniojo varžovų antpuolio ir sventė pergalę rezultatu 70-72.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų komandos žaidėjo A. Grigaravičiaus dvitaškiu metimu. Priešininkai atsakė tuo pačiu. Puse kėlinio abi komandos žaidė apylygiai, taškas į tašką ir tik 6 kėlinio minute po dviejų iš eilės „Mikrovisatos“ žaidžiančiojo trenerio A. Vaivados tolimų tritaškių metimų ir jo komandos draugų dvitaškiu, „Mikrovisata“ įgyjo dviženklį pranašumą ir pabėgo nuo savo varžovų. Kėlinys baigėsi pirmaujant svečiams rezultatu 21-26.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu P. Šmito dvitaškiu į kurį aikštelės šeimininkai atsakė didžiuliu spurtu, po kurio „S. Raštikio puskarininkių mokyklos“ komanda ne tik pavijo savo varžovus, bet ir gerokai juos pralenkė. Tarsi užmigę, antrąjame rungtynių kėlinyje „Mikrovisatos“ krepšininkai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 9 taškų deficitą – 44-35.

Po didžiosios pertraukos abi komandos atrodė panašiai: stengėsi žaisti gana greitą, tačiau apgalvotą krepšinį. Pirmoje kėlinio dalyje šiek tiek geriau sužaidę aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 14 taškų (60-46), tačiau gerai sužaidę kėlinio pabaigą „Mikrovisatos“ krepšininkai sumažino skirtumą iki vienuolikos – 62-51.

Labai aktyviai palaikomi keleto audringai nusiteikusių sirgalių, kurių vienas skatindamas komandą megafonu susikaupti ir kovoti iki galo, „Mikrovisatos“ krepšininkai paskutiniame kėlinyje stojo į lemiamą priešininkų krepšio šturmą. Puikiai gindamiesi „Mikrovisatos“ žaidėjai neleido priešininkams prasibrauti po krepšiu, o patys surengę greitas ir sėkmingas atakas sumažino skirtumą iki minimumo, o likus žaisti minutei rezultatą išlygino. Po to sekė kelios nesėkmingos „S. Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos atakos, po kurių aikštelės šeimininkai buvo priversti baudomis stabdyti į puolimą įsibėgėjusius varžovus. A.Vaivada išvedė savo komandą į priekį 70-72 ir likus žaisti 5 sekundes po aikštelės šeimininkų paprašytos minutinės pertraukėlės „S. Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos lemiama ataka. Aikštelės šeimininkų mestas lemiamas tritaškis metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė „Mikrovisata“ rezultatu 70-72.

Po rungtynių kalbintas „Mikrovisatos“ treneris A.Vaivada džiaugėsi pergale, sakydamas „tiesiog šiandien buvome stipresni“. Paklaustas koks pagrindinis veiksnys lėmęs šios dienos pergalę, treneris išskyrė „kovą iki pat rungtynių galo ir tikėjimą, kad komanda laimės“.

"Mikrovisata" sėkmingai pradėjo sezoną (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)"Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Mikrovisata" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:11 val.)Sirgalių lydimi "KER & Lytagra" žaidėjai ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 16 d., penktadienis, 21:56 val.)Po inirtingos ir sunkios kovos "Kamesta" šventė penktą pergalę iš eilės (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:46 val.)Puskarininkiai įrodė savo pranašumą ir įveikė savo varžovus (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 20:25 val.)Įtemptoje dvikovoje pergalę šventė „Mikrovisata“ ekipa (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“ (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Stasio Raštikio Puskarininkių mokykla“ įrodė savo pranašumą prieš „AKS & Nekturą“ (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:34 val.)