MIKROVISATA vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (75:76)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė

2009 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 2912

Šį vakarą Panemunės pagrindinės mokyklos sporto salėje akis į akį susitiko šeimininkų „Mikrovisata“ ir svečių „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos. Po įtemptos ir intriguojančios kovos pergalę šventę svečių ekipa, kuri laimėjo rezultatu 76:75.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem taškais su pražanga, tada sekė sėkminga svečių ataka ir keturi be atsako šeimininkų taškai tuo metu rezultatas buvo 7:2. Sužaidus apie puse kėlinio šeimininkai pirmavo minimalia persvara 15:14, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečių ekipa ir paskutinę sekundę tritaškį pataikęs svečių ekipos žaidėjas išvedė savo komanda į priekį rezultatu 23:21.

Antrasis kėlinys vyko taip pat įtemptai kaip ir pirmasis, abi komandos kibiai gynėsi, daug klydo, tačiau aikštelėje vyko tikrai graži kova. Žaidimas visa kėlinį vyko taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigoje priekyje vis dar buvo svečių ekipa 41:39, bet tada tolimą metimą pataikė šeimininkų komandos kapitonas. Ir kai atrodė, kad prieš ilgąja pertrauka priekyje bus šeimininkų ekipa, svečių ekipos žaidėjas išprovokavo pražangą, bet pataikė tik viena baudos metimą. Taigi po dviejų kėlinuku rezultatas buvo lygus 42:42 ir buvo aišku, kad po ilgosios pertraukos žaidimas prasidės iš naujo.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko lygi kova, kaip ir visose varžybose, nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį. Ir tik geriau sužaista kėlinio pabaiga šeimininkams leido išsiveržti į priekį rezultatu 63:61.

Ketvirtame kėlinyje jau nuo kėlinuko pradžioje šeimininkai sugebėjo įgyti 7 taškų persvara, tačiau jos išsaugoti nepavyko. Šeimininkai darė daug žioplų klaidų, nepataikė iš patogių padėčių ir to pasekoje sekė svečių spurtas 9:0 ir jie jau buvo priekyje 74:73. Bet tuo sekančioje atakoje šeimininkų ekipos žaidėjas pelnė du taškus su pražanga ir galėjo išvesti komanda į priekį dviejų taškų persvara, bet baudos metimas skriejo pro šoną ir komanda buvo priekyje tik vieno taško persvara 75:74. Po netaiklaus baudos metimo kamuolį atkovojo Nerijus Paulauskas ir išprovokavęs varžovų pražanga stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė abi baudas. Sekančioje atakoje jis perėmė kamuolį ir dar kartą išprovokavo pražangą, tačiau dabar jis nepataikė nei vienos baudos iš dviejų. Ir likus penkiom sekundėm iki kėlinio pabaigos šeimininkai dar galėjo iškovoti pergalę, tačiau metimas iš vidurio aikštės buvo netaiklus, ir tai reiškė, jog svečių ekipa šventė pergalę rezultatu 76:75.

„Mikrovisata“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Audrius Vaivada pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių.

„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Nerijus Paulauskas pelnęs 20 taškų ir sugriebęs 12 atšokusiu kamuolių.

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris teigė, jog „Mikrovisata“ ekipa mums prieš atkrintamąsias varžybas patikrino nervus.

Pralaimėjusios komandos treneris nenorėjo komentuoti varžybų.

Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)Dar viena tiruškinanti "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" pergalė. (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)