BIOPROJEKTAS vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (53:85)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“

2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 4508

Šiandien (02.08) J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje vyko rungtynės tarp „Bioprojekto“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Agavos-ASS“ krepšinio komandų. Jau nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę svečiai skirtumą vis didino ir didino, o varžybas jie laimėjo rezultatu 53-85.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo svečių komandos spurtu 0-6. Aikštelės šeimininkai neatsigavo ir po kelių sėkmingų atakų ir per pirmąjį kėlinį pelnę vos 7 taškus pralaimėjo ketvirtį rezultatu 7-19.

Antrame kėlinyje šeimininkai kiek atsigavo ir pradėjo pataikyti, pasiskverbti pro priešininkų gynybą. Tačiau ir vėl sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą „Agava-ASS“ krepšininkai padidino skirtumą ir į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis, rezultatui esant 18-35.

Pradėję spurtą antrojo ketvirčio pabaigoje po sėkmingų M. Dimšos ir M. Žemaičio metimų „Agava-ASS“ dar labiau padidino skirtumą trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau kėlinio viduryje ir aikštelės šeimininkai sugebėdavo atsakyti į svečių atakas taikliais metimais ir šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau to nepakako, kad šie laimėtų kėlinį. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 37-57 pirmaujant „Agava-ASS“ komandai.

Ketvirtame kėlinyje „Bioprojektas“ jau nuleido rankas ir tik M. Šimkaus dėka nebuvo visiškai sutryptas ir atsilaikė nuo visiško sutriuškinimo, nors skirtumas jau tapo tikrai solidus. Rungtynes rezultatu 53-85 laimėjo „Agava-ASS“.

Ketvirtame kėlinyje aikštelėje suklupo vienas iš „Agavos-ASS“ komandos žaidėjų, kuriam po rungtynių treneris R. Lenkus suteikė medicininę pagalbą, todėl rungtynių nekomentavo, tačiau kalbinti „Agavos-ASS“ krepšininkai džiaugėsi iškovota pergale, tačiau taip pat nerimavo dėl komandos draugo patirtos traumos.

„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:23 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)„E-Start Club“ pralaimėjo prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:01 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Bioprojektas" (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)"BMS Megapolis" be didesnio vargo įveikė "Bioprojektą" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“ (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:28 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)