E-START CLUB vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (57:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„E-Start Club“ pralaimėjo prieš „Agava & ASS“

2009 vasario 22 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 3047

Šiandien (02.22) Kauno Energijos sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „E-Start Club“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Agavos & Automatinių sistemų serviso“. Rungtynės vyko labai permainingai, priekyje buvo tai viena tai kita komanda. Rungtynių gale pranašumą įgyjo ir iki galo išlaikė aikštelės svečiai, kurie ir išplėsė nelengva pergalę rezultatu 57-62.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo sėkminga šeimininkų komandos žaidėjo B. Žostauto ataka, tačiau jau sekančioje atakoje varžovai rezultatą išlygino. „E-Start Club“ skirtumą padidino spurtuodami 6-0 ir trečiąją rungtynių minutę rezultatas tapo 8-2, tačiau priešininkų treneris paprašęs minutės pertraukėlę, surikiavo savo komandą taip, jog ši per minute rezultatą ir vėl išlygino 8-8. Nors ir po sėkmingo B. Žostauto dvitaškio į priekį įsiveržė aikštelės šeimininkai, tačiau „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komanda ne tik išlygino rezultatą, bet po taiklaus M. Žemaičio šūvio iš toli rezultatą persvėrė savo komandos naudai 10-11. Sėkmingai apsigynę „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komandos žaidėjai puolime išprovokavo priešininkų pražangą ir prie baudų metimo linijos stojęs A.Šalaševičius savo komandos pranašumą padidino iki 3 taškų. Antroje pirmojo kėlinio pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir po sėkmingų A. Vanago, A. Šalaševičiaus ir J. Gineikos metimų skirtumas išaugo net iki 9 taškų, tačiau pašioje kėlinio pabaigoje B.Žostautas taikliu tolimu metimu priminė, jog „E-Start Club“ komanda šio vakaro mače nesiruošia nuleisti rankų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16-23 pirmaujant „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komandai.

Antrasis kėlinys kaip diena ir naktis skyrėsi nuo pirmojo. Pirmame kėlinyje abi komandos žaidė gyvybingą, kur kas greitesnį krepšinį, o antrame kėlinyje žaidimo ritmas dar labiau sulėtėjo. Abi komandos labai netaikliai atakavo priešininkų krepšį ir daugiau dėmėsio skyrė gynybai. Kėlinio pradžioje pataikęs tritaškį A.Vanagas pirmą kartą varžybose padidino „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ pranašumą iki dviženklio – dešimties taškų pranašumo 16-26. Tačiau po šio metimo sekė net šešių minučių tyla. Nei vienai, nei kitai komandoms niekaip nepavyko pelnyti taškų ir tik septintąją antrojo ketvirčio minutę šią tylą nutraukė taiklus šeimininkų komandos žaidėjo E. Lukšio dvitaškis metimas. Atsigavo ir „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komandos žaidėjai, galbūt bijodami prarasti įgytą pranašumą. Privertęs prasiženkti savo varžovą taikliai abu baudų metimus sumetė A.Sutkus ir taikliu dvitaškiu metimu ataką užbaigė M.Dimša ir „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komanda priekyje jau buvo 12 taškų skirtumu. Prasidedant pastutinei antrojo ketvirčio minutei taikliu dvitaškiu metimu iki dešimties taškų sumažino G.Ratautas ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 20-30.

Po pertraukos šeimininkų komanda atsigavo ir dviem taikliais tritaškiais metimais kėlinio pradžioje priartėjo prie savo varžovų sumažindami skirtumą iki 4 taškų, tačiau pajutę pavojų „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ žaidėjai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl atstatė turėtą dviženklę persvarą. Po dar kelių sėkmingų aikštelės svečių metimų skirtumas padidėjo iki 13 taškų 29-42, tai buvo didžiausias „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ turėtas pranašumas, nes jau sekančioje atakoje skirtumą dviejais taškais mažino „E-Start Club“ komandos kapitonas T.Čepkauskas, o po sėkmingų dar kelių atakų, kurias užbaigė E.Lukšys ir G.Ratautas skirtumas pradėjo tirpti. Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai jau beveik pasivijo savo varžovus ir pataikydami tritaškį metimą kėlinio pabaigoje skirtumą sumažino iki minimumo. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 46-47.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo tuom, kad abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, tačiau po to ir vėl „E-Start Club“ įklimpo į didelę duobę, o tuom pasinaudodami svečiai didino savo pranašumą, kuris ir vėl tapo didesnis nei 10 taškų. Tik antroje ketvirtojo kėlinio dalyje pradėję vytis varžovus „E-Start Club“ krepšininkai suskubo gerinti savo komandos padėtį, tačiau pritrūko laiko ir „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komanda šventė pelnytą, tačiau išvargtą pergalę rezultatu 57-62.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ komandos treneris komentavo, jog pergalę lėmė tik tai, jog šiandien gerai sekėsi.

„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:23 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:04 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“ (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:28 val.)"E-STAR CLUB" tik per plauką išvengė pralaimėjimo (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 10:43 val.)"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:11 val.)