CELSIS vs BIOPROJEKTAS (52:57)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Palemono vidurinė mokykla, Marių g. 37, Kaunas LT-52248

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Bioprojektas"

Nugalėtojų kapitonas Giedrius Petkevičius
2009 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 20:31 val., peržiūros: 4559

Vasario 26 d. vakarą, Palemono vidurinės mokyklos sporto salėje vyko "Įmonių“ lygos, "Iššūkio taurės" "H" pogrupio varžybos tarp "Celsis" (šeimininkai) ir svečių – "Bioprojektas" krepšinio komandų. Į akistatą stojo dvi komandos – autsaiderės, užimančios paskutines vietas pogrupyje. Atkakli kova vyko visus keturis kėlinius ir nė vienai ekipai nepavykdavo išsiveržti į priekį ilgesniam laikui. Galų gale, tiksliau susitikimo pabaigą sužaidė "Bioprojekto" krepšininkai ir iškovojo pergalę rezultatu 52:57.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius du taškus po greitos atakos. Tačiau iškart po to sekė keturi svečių ekipos taškai ir pusę kėlinio "Bioprojekto" krepšininkai laikė iniciatyvą savo rankose, visą laiką pirmaudami (8:10). Kėliniui einant į pabaigą, situacija keletą kartų keitėsi, o kartu kito ir rungtynių lyderis, kol svečiai tiksliai užbaigė ketvirtį ir vėl išsiveržė į priekį 13:16.

Antrojo kėlinio pradžioje "Bioprojektas" ir toliau demonstravo aukštesnio lygio žaidimą nei varžovai. Laimėdami kovą baudos aikštelėse, svečiai atitrūko ir išsiveržė į priekį dviženkle persvara 16:28. Tačiau kėlinio pabaigoje iš snaudulio prabudo aikštelės šeimininkai ir spurtavę 10:0 sugrąžino dvikovai intrigą – 26:28.

Po ilgosios pertraukos kova tapo dar atkaklesnė nei prieš tai. Komandos pastebimai pagerino pataikymo procentą ir padidino žaidimo apsukas. Puikiai besidarbuodamos tiek puolime, tiek gynyboje ekipos stengėsi "perspjauti" savo varžovus, tačiau abi pusės šiame kėlinyje buvo lygios ir pasibaigus laikui pagrindinis rezultatas skelbė 43:42, minimalią "Celsio" persvarą.

Rungtynių pabaigoje varžybos pasiekė kulminaciją. Ekipoms niekaip nepavyko įgauti pranašumo beveik iki pat susitikimo pabaigos ir lygus rezultatas kaitino krepšininkų aistras. Vis tik, paskutinėmis minutėmis puikiai sužaidė Marius Šimkus ("Bioprojektas") ir jo indėlio užteko svečių ekipai išplėšti pergalę rezultatu 52:57.

Po rungtynių abiejų komandų krepšininkai buvo patenkinti gražia ir atkaklia kova. Teisėjų darbu abi komandos taip pat buvo patenkintos.

"Celsis" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Arūnas Kasperavičius, surinkęs 13 taškų (7 atk. kam.). Komandai kovoti daug padėjo ir Gediminas Linkus- 7 taškai i 15 atkovotų kamuolių.

"Bioprojektas" gretose išsiskyrė Marius Šimkus – 18 taškų (3 atk. kam.).

"Bioprojektas" po atkaklios kovos palaužė "Celsį" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:03 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Bero & Termoizola" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:32 val.)Po dramos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė „Elektrobalt & Elektros darbai“ (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 00:29 val.)Celsis" įveikė "Bioprojektą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "E-Start Club" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Celsisi" po gražios kovos palaužė "YIT Kausta" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:56 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)"TEO.LT" be vargo susidorojo su "Bioprojektu" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:41 val.)