BERO & TERMOIZOLA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (65:98)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę

Su kamuoliu A.Šalaševičius
2009 sausio 19 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 5360

Šiandien "Įmonių" lygoje aikštės šeimininkė „Bero & Termoizola“ priėmė „Agava ir Automatinių Sistemų Servisas“ komandą. Nuo pat pirmų rungtynių minučių šeimininkai nesugebėjo pasipriešinti varžovams ir patyrė triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 65:98.

Pirmieji 8 taškus iš eilės pelnė svečių komandos vyrai, o į tokį varžovų spurtą šeimininkai sugebėjo atsakyti tik 2 taškais. Svečiai netruko dar labiau susiimti ir atidžiau pradėję dengti priešininkus ir dar labiau perėmė rungtynių vadžias į savo rankas. Spurtas 20:6 ir "Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" po pirmojo ketvirčio pirmauja 21 tašku – 35:14.

Ir antrajame kėlinyje svečiai kibiai gindamiesi vertė varžovus dažnai klysti ir klaidas vertė į lengvus taškus. Nors „Bero & Termoizola“ komandos atakos ilgai netrukdavo, bet jie sugebėjo per daug nepaleisti varžovų į priekį ir prieš didžiąją pertrauką pralaiminėjo – 32:56.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. „Agava ir Automatinių Sistemų Servisas“ ekipa turėdama daug galingesnę priekinę liniją, dominavo po krepšiu. Per trečiąjį kėlinį „Bero & Termoizola“ žaidėjams sunkiai sekėsi atkovoti atšokusius kamuolius. Svečiai per šį ketvirtį dar labiau padidino savo atotrūkį ir sudėjo visus taškus šiame susitikime. Po trijų kėlinių komandas skyrė jau 32 taškai – 42:74.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo tik formalumas, kuriame vyko graži kova, tačiau šeimininkai nieko padaryti nebegalėjo. „Agava ir Automatinių Sistemų Servisas“ šventė pergalę, susitikimas baigėsi rezultatu 65:98.

Šeimininkų gretose geriausiai atrodė Mantas Bartaševičius pelnęs 15 taškų.

Svečių ekipoje išsiskyrė Almantas Sutkus pelnęs 33 taškus ir išprovokavęs 8 varžovų pražangas.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris nenorėjo komentuoti varžybų.

Nugalėtojų komandos treneris teigė, jog reikėjo laimėti kuo didesniu skirtumu, ką jie ir padarė.

(Ne)sunki „Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipos pergalė. (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)Užtikrinta "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:40 val.)Triuškinama "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" įtemptose rungtynėse palaužė "Celsį" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" be vargo įrodė savo pranašumą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Celsį" (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)Trileris tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas" ir "Inreal NT & Invalda" komandų (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)