E-START CLUB vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (74:71)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 01 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“

Eilinį kartą nugalėtojų gretose buvo nesustabdomas Giedrius Ratautas
2009 vasario 01 d., Sekmadienis, 23:23 val., peržiūros: 3731

Šiandien (02.01) Kauno energijos sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „E-Start Club“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Agava & ASS“ (svečiai) komandų. Labai atkakliose rungtynėse daug kartų keitėsi pirmaujanti komanda ir tik paskutinė rungtynių minutė išaiškino rungtynių nugalėtoją. Tik paskutinis metimas paskutinę rungtynių sekundę lėmė šeimininkų komandos pergalę rezultatu 74-71.

Rungtynės prasidėjo kiek vėliau nei turėjo prasidėti, nes buvo laukiama šeimininkų komandos licenzijas atvežančio komandos žaidėjo. Už šį nesklandumą, šeimininkų komandai buvo skirta techninė pražanga ir rungtynes pradėjo J.Gineika vienu iš dviejų taikliu baudos metimu. Svečiai rungtynes pradėjo drąsiau ir po kelių A. Sutkaus reidų „Agava & ASS“ jau buvo priekyje 0-5. Tačiau aikštelės šeimininkai atsigavo ir po kelių sėkmingų atakų atstatė pusiausvyrą. Kėlinio gale ir vėl iniciatyvą perėmė svečiai, kurie ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 17-24.

Antrame ketvirtyje po sėkmingų šeimininkų komandos žaidėjo G. Ratauto aikštelės šeimininkai ir vėl priartėjo prie savo varžovų ir sumažinę skirtumą į didžiąją pertrauką išėjo vis dar atsilikdami nuo „E-Start Club“ rezultatu 39-41.

Po rungtynių pertraukos to paties G. Ratauto dėka aikštelės šeimininkai ir toliau atkakliai kovojo su savo varžovais, o po L. Norvilo dvitaškio rezultatas jau buvo „E-Start Club“ naudai 45-44. Antroji kėlinio dalis vyko labai permainingai: pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, kol kėlinio pabaigoje šeimininkai nutolo 53-47, tačiau po sėkmingų A. Šalaševičiaus 5 taškų iš eilės skirtumas ir vėl tapo minimalus. Po tryjų kėlinių 53-52 priekyje buvo „E-Start Club“.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo tikra drama. Nors puikiai kėlinio pradžioje sužaidę aikštelės šeimininkai skirtumą padidino iki dviženklio taškų skirtumo, tačiau „Agava & ASS“ atsigavo ir po tryjų iš eilės A. Sutkaus tritaškių skirtumas vėl buvo tik 5 taškai. Nepadėjo nei šeimininkų komandos paprašyta minutės pertraukėlė, skirtumas tirpo ir likus žaisti vienai minutei rezultatas tapo lygus. Viskas prasidėjo ir vėl kaip nuo pradžių. Tačiau po prasiveržimo G.Ratautas buvo nustumtas ir stojo prie baudų metimo linijos ir vėl „E-Start Club“ įsiveržė dviem taškais į priekį, svečiams reikėjo surengti rezultatyvią ataką, tačiau jų metimas buvo netaiklus, betiko tik bauduoti varžovus. Skirtumas padidėjo po V. Šleivio baudų metimų iki tryjų taškų 74-71 ir buvo likusi vos viena sekundė „Agava & ASS“ išsigelbėti taikliu tritaškiu. Po paprašytos minutinės pertraukėlės išsimetę ties viduriu aikštelės komuolį iš užribio svečiai išmesti spėjo, tačiau komandos kapitono A. Šalaševičiaus mestas kamuolys atšoko į lentą ir į krepšį neįkrito. Rungtynes laimėjo „E-Start Club“ 74-71.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos treneris teigė, kad šiandienos pergalę daugiausiai lėmė sėkmė.

„E-Start Club“ pralaimėjo prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:04 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“ (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:28 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)