Kauno švara vs Valpainiai (87:93)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 20:05 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87)

2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 423

Gruodžio 14 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – "Kauno švara" ir svečių – "Valpainiai“.

Rungtynes aktyviai pradėjo "Valpainiai" įsiverždami į priekį 9:0, o įpusėjus kėlinui svečiams pavyko susikrauti ir dviženklį pranašumą (8:20). Antroje pirmojo ketvirčio dalyje abi ekipos žaidė apylygiai ir po pirmojo ketvirčio komandas skyrė 9 taškai – 20:29. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo "Kauno švaros" krepšininkai, kurie sumažino atsilikimą, o įpusėjus ketvirčiui ir persverė rezultatą savo naudai (36:35), tačiau antrojo ketvirčio pabaigoje geriau sužaidę svečiai vėl susigrąžino pirmaujančios ekipos vaidmenį ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu - 50:55.

Trečiajame kėlinyje abi komandos žaidė apylygiai, "Valpainiams" buvo pavykę nutolti nuo varžovų 9 taškais, tačiau kėlinio pabaigoje tolimais metimais svečius užmetę "Kauno švaros" krepšininkai persverė rezultatą ir užbaigė trečiąjį ketvirtį turėdami 5 taškų pranašumą – 77:72. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai surengė 16:3 spurtą ir peremė rungtynių kontrolę iki pat rungtynių pabaigos, įspūdingą taškų pasirodymą surengęs R.Petraška įmetė net 42 taškus, o "Valpainiai" iškovojo 4-ąją pergalę C lygoje – 87:93 (20:29, 30:26, 27:17, 10:21).

Gediminas Brauka

Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“ (2022 balandžio 12 d., antradienis, 21:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)Birštono SC “Olimpas“ per pusantros minutės sumetė 4 tritaškius ir iškovojo dramatišką pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 sausio 18 d., antradienis, 21:45 val.)Trečiajame kėlinyje visiškai sustoję „Valpainiai“ nepasipriešino KM „Žalgiris“ 2005 ekipai (2022 vasario 18 d., penktadienis, 21:34 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)II lygos Mažosios taurės atkrintamosiose: „Valpainiai“ įveikė „Pikenpopas“ ir išlyginos serijos rezultatą 1:1 (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)