Kauno švara vs Birštono SC “Olimpas“ (79:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Birštono SC “Olimpas“ per pusantros minutės sumetė 4 tritaškius ir iškovojo dramatišką pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą

2022 sausio 18 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 419

Sausio 18 dieną, Kauno švaros sporto salėje susitiko II lygos E pogrupio ekipos – "Kauno švara" (5-3) ir Birštono SC “Olimpas“ (7-1).

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų rezultatyviu žaidimu, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa, o kėlinys pasibaigė V. Pavilionio tritaškiu, po kurio "Kauno švara" išsiveržė į priekį 25:22.

Antrajame kėlinuke "Kauno švara" kiek užstrigo puolime, o tuo pasinaudojęs Birštono SC “Olimpas“ laimėjo pirmą rungtynių pusę 38:43.

Trečiajame kėlinyje po dviejų tolimų V. Pavilionio metimų "Kauno švara" lygino rezultatą 54:54. Vėliau dar du tritaškius pridėjo J.Tumpa ir šeimininkai išsiveržė į priekį 62:58.

Lemiamame kėlinuke ir toliau "Kauno švara" ekipą į priekį traukė V.Pavilionis, o kėlinio viduryje šeimininkai įgijo dešimties taškų pranašumą. Visgi, Birštono SC “Olimpas“ per pusantros minutės sumetė keturis tritaškius ir persvėrė rungtynių svarstykles, o pergalę svečiams įtvirtino taiklūs O. Brazdžionio baudų metimai. Galutinis susitikimo rezultatas 79:85 (25:22, 13:21, 24:15, 17:27).

Robertas Gurskas

O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 21:42 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC “Olimpas“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (81:67) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)Birštono SC “Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Spartą“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:29 val.)42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:53 val.)Puikus trečiasis ketvirtis leido „Kauno švarai“ iškovoti pergalę (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Mattas“ antrą kartą serijoj įveikė „Kauno švarą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 29 d., antradienis, 21:20 val.)