Valpainiai vs Birštono SC “Olimpas“ (67:57)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57)

2022 vasario 24 d., Ketvirtadienis, 00:19 val., peržiūros: 375

2022 vasario 23 d., trečiadienį, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje, įvyko II lygos (buv. C lyga) sezoninės rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai "Valpainiai" ir svečiai Birštono SC “Olimpas“.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje vyravo greitas krepšinis, kuriame geriau sekėsi šeimininkų komandai. Svečiai sunkiai rado kelius link krepšio, kuo pasinaudoję "Valpainiai" po pirmojo kėlinio pirmavo (16:8). Antrąjį ketvirtį Birštono SC “Olimpas“ pradėjo puikiai ir spurtavo 3:13, kas leido perlaužti rungtynių rezultatą (19:21). Vos du kartus iš žaidimo pataikę šeimininkai, po pirmosios rungtynių pusės atsilikinėjo (24:25).

Trečią ketvirtį šeimninkai pradėjo trimis tolimis metimais iš eilės, kas leido vėl susigrąžinti persvarą į savo rankas (39:32). Birštono SC “Olimpas“ vėliau ekipa kiek pristabdė varžovus, tačiau keliaujant į lemiamą ketvirtį atsilikinėjo rezultatu (48:44). "Valpainiai" puikiai pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir spurtavo 15:5, kas greitai leido susikrauti dviženklį pranašumą (63:49). Nors svečiai dar bandė vytis varžovus, tačiau D. Žiauberio taiklus tolimas metimas uždarė rungtynes ir leido pergalę švęsti šeimininkų komandai rezultatu 67:57 (16:8, 8:17, 24:19, 19:13).

7 išpr. praž.

KM „Žalgiris“ 2005 nepasipriešino Birštono SC “Olimpas“ ekipai (80:90) (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Valpainiai“ po sunkios kovos nugalėjo „UNO“ (80:75) (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:10 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)Atkakliame ir permainingame susitikime „Kauno TPMC ‒ 2“ palaužė Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)Trečiajame kėlinyje visiškai sustoję „Valpainiai“ nepasipriešino KM „Žalgiris“ 2005 ekipai (2022 vasario 18 d., penktadienis, 21:34 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC “Olimpas“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (81:67) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)