Kauno švara vs ICE (69:89)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 12 d., Antradienis, 20:05 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“

2022 balandžio 12 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 418

Antradienį, Balandžio 12 dieną, 20:05 val., Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės trečios šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „ICE“.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 2:10, pirmas dvi minutes šeimininkams sekėsi sunkiai rinkti taškus. Toliau komandos visą kėlinį žaidė taškas į tašką. Šeimininkus persekiojo klaidos puolime, tačiau jie sugebėdavo grįžti į gynybą ir patrukdyti varžovams užpulti greitoje atakoje. Po pirmo kėlinio rezultatu 7:26 pirmauja „ICE“. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo dar labiau susikaupę. Per tris pirmas kėlinio minutes „ICE“ spurtavo rezultatu 4:9 ir jau pirmavo 18 taškų pranašumu. Iki kėlinio pabaigos „ICE“ žaidė susikaupę ir neleido varžovams didinti pranašumo, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai pavargo, vėl ėmė klysti puolime ir „ICE“ dar padidino pranašumą iki 20 taškų (25:45).

Trečiajame kėlinyje „ICE“ toliau dominavo abejose aikštelės pusėse. Visą kėlinį svečiai didino pranašumą ir antroje kėlinio pusėje jau turėjo 25 taškų pranašumą. Baigiantis kėliniui „Kauno švara“ sumetė kelis tolimus metimus ir šiek tiek aptirpdė skirtumą iki 21 taškų (44:65). Paskutiniame ketvirtyje svečiai atleido vadeles ir stengėsi neprisileisti varžovų iki pavojingos ribos, o „Kauno švara“ savo ruožtu bandė kabintis į rungtynes ir vytis varžovus. Pirmoje kėlinio pusėje skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė, tačiau antroje kėlinio pusėje „Kauno švara“ ėmė sparčiau vytis varžovus ir likus 2 minutėms komandas skyrė 19 taškų. Bet svečiai per likusį laiką nebeleido varžovams vytis ir šventė pergalę rezultatu 69:89.

Mantas Maslennikovas

Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:53 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.) „ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)