ELEKTROMONTUOTOJAS vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (60:76)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 20 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Hindraulinės sistemos" nugalėjo po įtemptos kovos savo varžovus

2010 sausio 20 d., Trečiadienis, 19:05 val., peržiūros: 5183

Šiandien (01,20), Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko dvi "B" lygos komandos, "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Nors rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo šeimininkų komanda, bet taikliais tolimais metimais ir perimtais kamuoliais į priekį įsiveržė svečių ekipa. Antrajame kėlinyje rezultatą vis didino svečiai, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai parodė, jog lengvai nepasiduos ir šiek tiek sumažino skirtumą. Paskutiniame kėlinyje skirtumas siekė jau 10 taškų, bet "Hidraulinės sistemos" krepšininkai buvo pajėgesni, o šeimininkams pritrūko jėgų, tai ir išlaikė persvarą ir nugalėjo varžovus po trijų nesėkmių rezultatu 60:76 (14:25, 13:21, 15:9, 18:21).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu, bei taikliu tolimu metimu. Dar dvi baudas pridėjo komandos draugas, bet šių penkių taškų pranašumą greit ištirpdė varžovai įgydami 4 taškų persvarą. Dar du tolimus metimus pridėjo E.Marcinkevičius iš svečių komandos ir rezultatas jau siekė 10:17. Šeimininkams sunkiai sekėsi gintis, perėmė tik vieną kamuolį ir padarė net 8 klaidas. Sužaidus dar paskutines dvi minutes tolimu metimu užbaigė svečių komandos taškų sąskaitą T.Gudaitis, tačiau šeimininkai po rezultatyvaus perdavimo dar pelnė du taškus po krepšiu. Rezultatu 14:25 pirmavo "Hidraulinės sistemos" krepšininkai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių komandos smaginimusi, jie iškart pataikė du tolimus metimus, Nors šeimininkai taip pat atakavo iš toli, bet skirtumas vis augo. Po dar vieno A.Tamošiūno taško rezultatas buvo 20:37, beje šis žaidėjas per šį kėlinį pelnė 9 taškus iš komandos 13 pelnytų. Po sėkmingo svečių reido, tas pats A.Tamošiūnas pataikė dar vieną tolimą metimą, bet vienas lauke karys ne karys, taigi sumažinti skirtumo nepavyko, o jis vis augo, likus žaisti pusantros minutės dar 6 taškus be atsako pridėjo į savo sąskaitą svečiai ir rezultatu 27:46 pirmavo po dviejų kėlinių.

Trečiajame kėlinyje viskas atrodė truputį kitaip. Dabar jau atrodė pasikeitusi šeimininkų komanda. Jie kelias minutes sėkmingai žaidė, o svečiai vis negalėjo įmesti taškų. Sužaidus keturias minutes skirtumas sumažėjo 6 taškais (35:48). Truputi atsigavusi svečių komanda pelnė 7 taškus, tačiau taip pat ir šeimininkai sugebėjo pelnyti tiek pat neleisdami varžovams padidinti skirtumo. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 42:55.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dar vyko įtempta kova, svečiams reikėjo išlaikyti skirtumą, o šeimininkai jį sumažino iki 10 taškų 51:61, bet tikriausiai tada jie ir pavargo, nes svečių komanda ėmė tiksliau gintis ir vis laikydavo kamuolį iki paskutinių sekundžių. Po 8 taškų be atsako jau padidėjęs skirtumas buvo iki 18 taškų (53:71). Toliau komandoms nelabai sekėsi pelnyti taškų, kova vyko lėta, laimėtojas jau buvo aiškus. Dar tolimą metimą pataikė T.Vasiliauskas iš šeimininkų komandos ir užbaigė rungtynes turėdamas su savo komanda pripažinti svečių pranašumą rezultatu 60:76.

"Elektromontuotojas": A.Tamošiūnas (22 taškai), L.Putrimas ir R.Ramanauskas (po 12 taškų).

"Hidraulinės sistemos": E.Marcinkevičius (24 taškai). T.Gudaitis (18 taškų) ir T.Vasiliauskas (16 taškų).

Po rungtynių nugalėtojai komentavo, jog nors ir mažai jų šiandien susirinko, bet visgi pagaliau jiems pavyko nugalėti varžovus. O svečių komandos žaidėjai nusiminę sakė, jog viskas normaliai.

"Hidraulinės sistemos" tik po atkaklios kovos palaužė priešininkus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:02 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė savo varžovus "Topo centrą" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)"Hidraulinės sistemos" priartėjo prie finalo (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė "Kauno SRC" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:38 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Hidraulinės sistemos" žengė mažą žingsnelį pusfinalio link (2010 kovo 09 d., antradienis, 22:19 val.)"Radijas TAU" namie nugalėjo "Elektromontuotojas" komandą (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 21:18 val.)"Hidraulinės Sistemos" keliauja į "Iššūkio taurės" pusfinalį (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Sabonio KM 92 - Vaigora" privertė "Hidraulines Sistemas" dėl pergalės pakovoti (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės sistemos" iškopė į B lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:23 val.)