HIDRAULINĖS SISTEMOS vs TOPO CENTRAS (83:68)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Hidraulinės sistemos" įveikė savo varžovus "Topo centrą"

Su kamuoliu vienas iš nugalėtojų lyderių Saulius Klimkevičius
2009 gruodžio 15 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 6928

Šiandien, gruodžio 15d., Kauno energijos sporto salėje susitiko dvi B lygos krepšinio komandos, šeimininkai "Hidraulinės sistemos" ir svečių komanda "Topo centras". Rungtynių pradžia rodė, jog ši kova bus įdomi ir kupina intrigų. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, likusią rungtynių dalį pirmavo šeimininkų ekipa. Šioje dvikovoje buvo ir įspūdingų blokų bei dėjimų. Paskutiniame kėlinyje svečiai dar buvo priartėję 4 taškų skirtumu prie savo varžovų, bet jiems pritrūko jėgų ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą rezultatu 83:68.

Pirmasis kėlinys pasidėjo "Topo centro" atkovotu ginčo kamuoliu ir pelnytais taškais, po kurių sekė dar du. Aikštelės šeimininkai sustiprino gynyba ir neleido varžovams kelias minutes pelnyti taškų, o patys atsilikdami 4 taškais pelnė septynis ir įsiveržė į priekį. Sužaidus dar kelias minutes po tolimo šeimininkų taiklaus metimo rezultatas siekė 12:12. Paskui sekė spurtas 8 taškų iš kurių šeši buvo pelnyti tolimais metimais, o svečiai atsakė tuo pačiu ir dar pridėjo du taškus taip užbaigdami pirmąjį kėlinį lygiu rezultatu 20:20.

Antrasis kėlinys neparodė tikrųjų laimėtojų, tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko truputi atitolti nuo varžovų. Po 7 iš eilės pelnytų Š.Dimšos taškų svečių komanda išlygino rezultatą 31:31. Tada šeimininkai pelnė tris taškus kurie leido pirmauti minimaliu skirtumu iki likus žaisti 3 minutes. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai "Hidraulinės sistemos", o varžovams sunkiai sekėsi mesti iš po krepšio bei dažnai palikdavo varžovus mesti laisvus metimus. Pasibaigus kėliniui žaidėjai išėjo ilsėtis, o rezultatas jau buvo 45:39 aikštelės šeimininkų naudai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keliomis taikliomis šeimininkų atakomis ir leido jiems įgyti dviženklį pranašumą. O po A.Jonkaus taiklaus tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. Tačiau truputį atsipalaidavę šeimininkai daugiau priartėti savo varžovams neleido. O po dešimto numerio E.Šakurovo dviejų taiklių atakų komandas skyrė jau tik 4 taškai. Bet visgi rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir išlaikė po antrojo kėlinio sukauptą persvarą ir padidino ja vienu tašku. Tai gi kėlinys baigėsi rezultatu 62:55 "Hidraulinės sistemos" komandos krepšininkų naudai.

Paskutinysis ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 pelnytais svečių komandos taškais. bet tuo pačiu atsakė jų varžovai. Likus žaisti apie šešias minutes, aikštelės šeimininkų atakos metu po nepataikyto metimo nuo lentos pataisė gražiu dėjimu J.Leitanas, o sekančios svečių komandos atakoje taip pat įspūdingą bloką pridėjo T.Vasiliauskas priversdami svečių komandos trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Likus žaisti paskutines dvi minutes komandas skyrė 9 taškai, tačiau aikštelės šeimininkai dar sugebėjo padidinti skirtumą taip įsiveržę į priekį nugalėjo varžovus rezultatu 83:68.

"Hidraulinės sistemos": T.Gudaitis (20 taškų), J.Leitanas (19 taškų) ir T.Vasiliauskas (15 taškų).

"Topo centras": Š.Dimša (23 taškai) ir A.Jonkus (14 taškų).

Po pergalės nugalėtojų treneris apie rungtynes komentavo:"Iškovojom trečią pergalę, žaidėjai žaidė šauniai, parodė savo ryžtą bei puikų charakterį, džiugino kieta gynyba, o labiausiai atakuojantys žaidėjai".

Svečių komandos treneris kalbėjo:"Paleidome pabaigoje, o jau buvo -5, blogiausiai, kad neapsidengėme, daug laisvų metimų paleidome, yra kur tobulėti, reikės gynybą tobulinti, nes per vėlai pakeitėm į asmeninę".

"Hidraulinės sistemos" įveikė "Kauno SRC" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Hindraulinės sistemos" nugalėjo po įtemptos kovos savo varžovus (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 19:05 val.)"Hidraulinės sistemos" iškopė į B lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:23 val.)"Hidraulinės Sistemos" atidarė pergalių saskaitą (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:11 val.)"Hidraulinės sistemos" priartėjo prie finalo (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"LŽŪU - Pilėnai 2 " svečiuose įveikė "Topo centrą" (2010 kovo 23 d., antradienis, 20:23 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "Topo centrą" (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)"Hidraulinės sistemos" žengė mažą žingsnelį pusfinalio link (2010 kovo 09 d., antradienis, 22:19 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Hidraulinės Sistemos" keliauja į "Iššūkio taurės" pusfinalį (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)