LŽŪU - PILĖNAI 2 vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (94:98)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Hidraulinės sistemos" tik po atkaklios kovos palaužė priešininkus

2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 2919

Šiandien (02.07), LŽŪU sporto salėje susitiko dvi B lygos komandos ir parodė labai įdomią ir atkaklią kovą. Namuose "LŽŪU – Pilėnai 2" komanda priėmė svečius "Hidraulinės sistemos". Nors įpusėjus pirmajam kėliniui šeimininkai įsiveržė į priekį ir antrajame kėlinyje persvarą netgi padidino, tačiau po truputi ji ėmė tirpti. Nors "Hidraulinės sistemos" vyrukai buvo susirinkę tik penkiese, jie parodė tikrą kovą ir ryžtą. Rungtynių pabaigoje svečiai išlygino o vėliau ir persvėrė rezultatą. Nors kurį laiką pirmaujanti komanda vis keitėsi, bet visgi pabaigoje laimė nusišypsojo svečiams ir jie nugalėjo rezultatu 94:98 (28:21, 26:20, 21:28, 19:29).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "LŽŪU – Pilėnai 2" komandos 4 taškais. O vėliau iš toli atakavo ir penktasis numeris V.Pavilionis (10:6). O įpusėjus kėliniui tas pats žaidėjas pataikė jau trečiąjį tolimą metimą (18:13). Bet svečių komanda ilgai nelaukus išlygino rezultatą, o tuo tarpu aikštelės šeimininkai pelnė 10 taškų į vieną tolimą svečių metimą ir rezultatu 28:21 pirmavo "LŽŪU – Pilėnai 2" komanda.

Antrajame kėlinyje šeimininkai iškart pradėjo taikliais tolimais metimais ir padidino savo pranašumą net iki 13 taškų. Visgi svečiai nesileido triuškinami ir parodė, jog taip pat gali pataikyti kai reikia iš tritaškio linijos. Tai ėmėsi daryti T.Vasiliauskas iš "Hidraulinės sistemos" komandos, pataikęs antrą tolimą metimą sumažino atsilikimą iki 7 taškų (36:29). Šeimininkams puikiai talkino aukštaūgiai, tai rodo ir atkovotų kamuolių rodikliai šeimininkų 53 prieš svečių 29. Taigi iki kėlinuko pabaigos šeimininkai dar sugebėjo susigrąžinti 13 taškų persvarą, o suskambus sirenai rezultatas švieslentėje buvo 54:41.

Trečiajame kėlinyje situacija ėmė po truputi keistis. Nors prasidėjus kėliniui šeimininkai dar padidino 4 taškai savo persvarą, bet vis po truputi svečiams pavyko priartėti prie varžovų. Sužaidus daugiau nei 5 minutes svečiai pelnė 9 taškus be atsako ir jau prisivijo "LŽŪU – Pilėnai 2" komandą rezultatu 68:66. Tuo trapu V.Pavilionis ėmė imtis iniciatyvos, jis šeimininkų komandai įmetė labai svarbius likusius kėlinio 7 taškus ir rezultatu 75:69 pirmavo po trijų kėlinių.

paskutiniame kėlinyje svečiai iškart prisivijo varžovus pelnydami 5 taškus (75:74). Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir vis vienu tašku atsilikinėjo svečiai. Kai jiems pavyko apsiginti, M.Markevičius komandos kapitonas privertė prasižengti varžovus ir stojo prie baudų metimo linijos bei realizavęs juos išvedė pagaliau savo komandą į priekį. Toliau komandos išsilygino ir kelias minutes žaidė taškas į tašką. Bet atomazgoje svečiai įsiveržė 3 taškais į priekį ir šeimininkams nepakako labai svarbių V.Pavilionio tolimų metimų ir nors dar galėjo išlyginti rezultatą metimu iš toli, tačiau jis net nepasiekė lanko ir atsidūrė varžovų rankose. Išlaikę kamuolį rezultatu 94:98 pergalę šventė "Hidraulinės sistemos" krepšininkai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė:"Pergalė pasiekta sunkiu darbu ir pasiaukojančiai žaidžiant puolime", O šeimininkų treneris komentavo:"žaidėjai žaidė be valios ir be ambicijų, o atėjo pasiruošę žaisti kaip į balių. Kaip jie galės merginas susirasti ar joms pasirodyti, nejaugi treneris turi ir jas jiems surasti. Vienintelis V.Pavilionis žaidė, bet vienam sunku nugalėti".

"LŽŪU – Pilėnai 2" komandoje puikiai žaidė Vidmantas Pavilionis pelnęs net 39 taškus, 20 pridėjo D.Kabošis bei 18 pelnė taškų D.Arlauskas.
Tuo tarpu nugalėtojų "Hidraulinės sistemos" komandai 27 taškus pelnė T.Vasiliauskas, 26 pridėjo T.Gudaitis, o E.Marcinkevičius ir M.Markevičius atitinkamai 20 ir 19 taškų, 6 pridėjo S.Klimkevičius.

"Hindraulinės sistemos" nugalėjo po įtemptos kovos savo varžovus (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 19:05 val.)"Hidraulinės sistemos" priartėjo prie finalo (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Hidraulinės Sistemos" atidarė pergalių saskaitą (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:11 val.)"Hidraulinės sistemos" iškopė į B lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:23 val.)"Hidraulinės sistemos" žengė mažą žingsnelį pusfinalio link (2010 kovo 09 d., antradienis, 22:19 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė "Kauno SRC" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Energijos Sistemų Servisas" tik po dramatiškos kovos palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė savo varžovus "Topo centrą" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Lietuvos dujos" įveikė "Hidraulinių sistemų" pasipriešinimą (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:19 val.)